Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Autor ovih tekstova je "čuveni" Djordje Martić, autor još čuvenijeg teksta koji je objavljen za vreme bombardovanja, mislim da se zvao "Ćuruvija dočekao bombe" ili tako nešto...

Link to comment
14 minutes ago, Caligula said:

 

 

wtf

 

ova retro iteracija ilustrovane politike egzistira u području profesionalne supkulture i čistog ličnog iživljavanja određenih ljudi u vremenu akutne anomije. to mu dođe kao neki jazz-goregrind tabloidizma. treba jedan jači treš afinitet da se to pojmi. 

Link to comment
15 minutes ago, Jeremija said:

Autor ovih tekstova je "čuveni" Djordje Martić, autor još čuvenijeg teksta koji je objavljen za vreme bombardovanja, mislim da se zvao "Ćuruvija dočekao bombe" ili tako nešto...

nije đm bio potpisnik tog teksta, već neko siročetm  miroslav marković. ovaj je bio urednik

a ko je tekst pisao ostaje enigma obzirom da je miroslav m. odavao utisak osobe koja teško usklađuje čak i funkciju disanja sa treptanjem

Link to comment

Ma, to vođa pušta besne pse da laju, a zna da ne ujedaju.

Da nešto hoće ne bi ovako najavljivao.

I da celu ovu ekipu u IP treba zatući maljem...

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zavisi ko preuzima to nešto. kolegijum ip brani drugare izvršioce

 

 

Ne može očiglednije, suptilnost (očigledno) nije jača strana...  :lolol:

Link to comment
3 hours ago, jorma shparga said:

pa zar Veran nije duboko u analima AV?

i zar ovo zlo koje ga hrani ne radi za rezim (svaki, tj za one koji su iza svakog rezima)?

 

jbt, ovo bas postaje konfuzno :frust:

 

И не баш.

 

”Savetnik glavnog i odgovornog urednika Ilustrovane politike Goran Kozić, podneo je ostavku.

 

U obrazloženju ovog poteza Kozić je naveo: "Zaključio sam da je moj pristup uređivanju novina neprihvatljiv. Zato podnosim ostavku na sva uređivačka mesta u Politikinoj kući. Izvinjavam se svima koje sam svojim načinom pisanja uvredio, ili ponizio. Izvinjavam se svojoj porodici, svojoj deci i državnom vrhu", naveo je Kozić u izjavi za javnost dotavljenoj Tanjugu.”

 

1 јака оставка, смејем се већ десет минута. 

Link to comment

Нема ту потцењивања, смејем се степену јадности а не безначајности. 

 

Потцењивање би било да сам рекао да је све ово што већ неко време ради Илустрована само таласање два типа који су се уплашили за сопствене гузице, па се бране како једино и умеју. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...