Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Slučajno natrtčah na ovo...

Neverovatno koliko se novine u Srbiji malo čitaju, verovatno najviše u berbernicama i kladionicama koje ih, koliko ih ima, jedino i kupuju.

 

 

VFji0nD.jpg?1

Link to comment

i treba da crknu šta od tih tu novina možeš pametno čuti i naučiti baš ništa samo ti maznu vreme i novac baš mi milo što ih pojo internet :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

A koliko je tek ljudi nekad slušalo šta dobošari imaju da objave...

tehnologija je neminovno uticala na pad tiraža štampanih medija, ali poenta nije bila u tome već da sada kolo vode dnevne novine čije naslovne strane krase fotografije, a ne tekstovi

 

:fantom:

Link to comment

tehnologija je neminovno uticala na pad tiraža štampanih medija, ali poenta nije bila u tome već da sada kolo vode dnevne novine čije naslovne strane krase fotografije, a ne tekstovi

 

:fantom:

 

Naravno, ali mislim da je i to posledica tehnologije koju slabije koriste oni što više vole da gledaju slike.

Link to comment

Blicu baš pao tiraž, ne mogu da izrazim koliko mi je drago.  :D

+ koliko hoces !

 

Ringier i ekipa tamo je verovatno jedina jezivija skupina od pljosnate larve...ako je to uopste moguce

 

btw steta sto nema cifre za S.Telegraf 

Link to comment

Govnoid utvrdio da je Duda kod SJ jer mu je država odbila legalizaciju vile. To im na naslovnoj strani.

odlicno

samo neka udare jako po dudi, to ce im se pre obiti o glavu nego doneti glasove

 

 

bilo bi jako lepo kad bi se jos neko iz tog sportskog sektora ukljucio

sportiste (uspesne) narod voli i kad od njih cuju da je vucic zlo to pre dopre do mozga nego kad to govori koji god politicar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...