Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ma da, ima tu fondaciju, ne znam za samizdat. I član je one komisije za istraživanje ubistva novinara...

 

....shit has hit the fan...

cemu sluzi ta komisija? koliko su ubistava istrazili do sada i sa kojim rrzultatom?
Link to comment

cemu sluzi ta komisija? koliko su ubistava istrazili do sada i sa kojim rrzultatom?

Dva tri puta najavljivali "velike napretke u istrazi", ali nešto slabo šta bi od toga.

Bojim se da je to još jedna od stvari kojom Vučić pokušava da opere biografiju...

Link to comment

Blic na naslovnoj stran javlja da je "Sobarica iz pakla prevarila poligraf!" :O

 

Jebem ti život i državu i kukavno srpstvo ugašeno i sve. Zar da padne i ta poslednja, najvažnija, ultimativna institucija pravosuđa?

 

Paklena sobarica, naravno, još ni za šta nije osuđena ali nema veze.

Link to comment

Blic na naslovnoj stran javlja da je "Sobarica iz pakla prevarila poligraf!" :o

 

Jebem ti život i državu i kukavno srpstvo ugašeno i sve. Zar da padne i ta poslednja, najvažnija, ultimativna institucija pravosuđa?

 

Paklena sobarica, naravno, još ni za šta nije osuđena ali nema veze.

 

 

 

maid_colletta15_by_hooksnfangs-d76vw6r.j

 

:naughty:

 

 

 

Link to comment

Jutros je bila "krimi sobarica". Mislim da se oni tamo ludo zabavljaju dok smisljaju naslove tih nevaznih vesti, tipa nadvikuju se nad stolovima, pa sta izazove najbolju reakciju kolegijuma, to stave.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na šta liči ova Snežana Petrović, kakav sajko

 

Ja se takvih ozbiljno plašim. Depresija zrači sa Happy TV

Ova što vodi jutarnji na hepiju? Meni je ona bila odbojna i na stb kad je vodila jutarnji, mogu da zamislim sada...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...