Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pa u Blicu kao neka otpustanja, sapati medju stolovima i tako to...

Pred Novu godinu su u Ringieru otpustili oko 40 ljudi, mada vidim da se na Cenzolovci spominje nekih 15 umesto 40. Verovatno je razlika u broju u honorarcima koji nisu "otpusteni".

Ako si na to mislio.

 

Edit: Typo

Edited by Demonquill
Link to comment

A to, pa to u Blicu i ostatku "integrisane redakcije" imaju te talase otpuštanja. Sad se spominje 15 pedala plus Žarkoviću tezga ubivena i to mu javio mali od palube pa se ovaj naljutio...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Nabasah malopre na Pinku na prilog u kome su pet puta ponovili da bi Bil Gejts mogao da postane prvi trilioner na svetu, pa ponavljaju još par puta i da bi svet mogao da dobije svog prvog trilionera, joj...

 

Pa, to ni na engleskom engleskom nije ispravno, a kamoli na našem jeziku. Došlo mi da se tučem nogama po ušima. Mislim, kako je moguće da snimiš prilog u kome nisi u stanju da shvatiš da se kaže bilioner. ..

 

Bilioner, bilioner, bilioner, nipošto trilioner. Ej, prilog, nije neko u studiju kome se omaklo...

 

Shvatam, cifre jesu arapske, mnogo je nula koje su persijske, ali jezik je ipak maternji...

Edited by Ajant23
Link to comment

Obezličenost sadašnjosti u bezglavom, pritom, mislim svetu filozofa zapadnog sveta, Deride i sličnih pisaca, koji nam nude očaj, i u svetu medijske lepote (koja je samo na površini) dešavaju se fenomeni koji nisu, "in".Npr neka dešavanja su loša-od medijskog eksponiranja baraba kao što su to zmaj od šipova. Po svim kriterijumima, npr. knjige koje su karikature pisaca i majstora groteske, koji opet u svom beživotnom, maltene mrtvom maniru uspevaju da svoj pesimizam ili optimizam uriju u dušu.


Potrošači, zainteresovani da ne bi koristili teže načine konzumiranja, reči kao što su to konzumer radnik ili radnica, nisu aut. Nije nužno uraditi nešto što će razdrmati put i vaspitanje jedno. Ali ovo što čitaju mladi je čist šund, koji smo, u sličnom obliku, i mi konzumirali kada smo bili istih ili sličnig godina.


 


Ruku na rame, narodna novokompovonana muzika, ali i bipolni ekstremi koji su kao rad i nerad, raj i pakao, imaju par sličnosti.


Prvo da su za građanina virtuelne, izmišljene floskule,ili bolje rečeno dobro izmaštane stvari koje su tu da ne bi poludeli, ili otišli tamo gde je bolje.


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...