Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

I kod mene je konstantan skok. Probao sam sa apdejtom firmvera ali se nista nije promenilo. Moram da priznam da mi je drago da cujem da je problem na vecem broju televizora jer to znaci da ce pre biti sredjen :)

 

@Glas

 

To je neka android aplikacija? Imam symbian telefon.

 

Izbacice ovi verovatno brzo sredjen firmver a do tada cu po seljacki (google pa videos)

 

Probacu ovo sa uparivanjem ali mi mlacenje sa telefonom ne zvuci previse primamaljivo :)

 

hvala obojici.

 

edit: jel moze u podesavanjima da se ubrza hod "misa" (pokrece se obicnim daljincem)u browseru? Malo previse vremena treba za setanje po ekranu.

Edited by katamaran
Link to comment

Nije jednostavno koristiti taj daljinski za bilo šta osim za klasične TV funkcije. Rešenje je ili magic remote koji je skup i ne bih ga nikad kupio da nije bio poklon uz TV ili aplikacija koju Glas pominje, koja je bolje rešenje ako kuckaš mnogo teksta, ali za to ti treba Android.

 

Probaću kad budem pri TV-u da proverim podešavanja za hod "miša".

Link to comment

Pise i na tarabi nesto  :s_d:

 

Dosta cesto pise na njemu cinema 3d a nije 3d televizor. Sad cu da pogledam kutiju...

 

edit: na kutiji pise smart ali ne vidim da se negde pominje webOS. Smart meni izgleda ovako i prilicno sam siguran da to nije webOS

 

LB580V-TA_medium_00.jpg

 

Firma od koje sam ga uzeo i jos par mesta unose zabunu 

Smart TV: Web OS,Launcher (Recent / Home / My apps) LG Store Live Menu: Recommended, Channels, Search, Recorded

 

U sustini skroz nebitan momenat ali me je zaintrigiralo.

 

edit: prijatno su me iznenadile neke domace aplikacije od starta. Nadam se da ima jos da se ubaci. Nisam ih ocekivao obzirom da sam podesio tv na Svajcarsku kako si me savetovao.

Edited by katamaran
Link to comment

@Glas

 

To je neka android aplikacija? Imam symbian telefon.

 

 

Da, odlična je. Prstom po ekranu pomeraš kursor, kao mišem, a kada klikneš u neko polje gde treba typing, kucaš na telefonu. 

 

Jedino mi ide na nerve što nekad app izgubi kontakt sa tv-om pa opet povezivanje koje iskreno nisam nisam siguran kako se izvodi, msm to što treba da uradim uradim, ali nekad jednostavno ne vidi tv, jebem li ga.

 

Ali sve u svemu, spas. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...