Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

O jebo vas kurac, ne moze covek pohvatati sve te silne svemirske opcije. I sta koji kurac je sad T2? :D

:D :lolol: ubismote u polam Gli :D

T2 je zemaljsko digitalno emitovanje

Link to comment

Ja sam to ranije imao na kompu, kako na tv da ga instaliram?!

 

не може директ на тв, типичне опције су raspberry pi, стари лаптоп, или apple tv... има више опција од смартова и углавном раде боље... и испадне јефтиније

Link to comment

evo ovo recimo

Htedoh te pitati na pp, ali kontam da bi i drugima koristilo, ako može neki kratki step by step kako aktivirati te servise? Ok, kontam da se unese DNS i pokrene aplikacija, tako barem kažu neki klipovi na YT, ali prvo, ne mogu uopšte da nađem netflix kao aplikaciju, možda bih mogao tek pošto promenim DNS?

 

Uglavnom:

 

- skinuti te aplikacije (i kako?)

 

- doći do DNS-a? (i kako?)

 

I jel to sve? I što više u detalje, zamisli da smo jako glupi. :D

Link to comment

Ubaciš DNS ili u ruter (ako želiš da ti svi uređaju u lokalu imaju taj DNS) ili samo u željeni uređaj pod postavkama mreže.

Resetuje ruter i TV (uključ-isključ)

Odeš u podešavanja TV-a i za zemlju servisa podesiš UK. Ponovo resetuješ TV

Pojaviće ti se Netflix, BBC Player, BBC Sport i ostale aplikacije u sektoru za download, pod Premium kontestom.

Registruj se na Netflix preko kompa pa se ona prijavi na TV-u

Link to comment

Ubaciš DNS ili u ruter (ako želiš da ti svi uređaju u lokalu imaju taj DNS) ili samo u željeni uređaj pod postavkama mreže.

Resetuje ruter i TV (uključ-isključ)

Odeš u podešavanja TV-a i za zemlju servisa podesiš UK. Ponovo resetuješ TV

Pojaviće ti se Netflix, BBC Player, BBC Sport i ostale aplikacije u sektoru za download, pod Premium kontestom.

Registruj se na Netflix preko kompa pa se ona prijavi na TV-u

 

Živ biJo!

 

Kad se registrujem na netflix, da li odmah mogu da pristupim sadržajima?

 

Gde konkretno da nabavim taj dns? Čeprkao sam onaj sajt ali tamo se ne spominje netflix, a to mi najbitnije.

Link to comment

Renne kaze ovaj, dakle on ili Samsung...

Kupio. Kosta 599 KM, neko snizenje.

Sve super za sad samo ne znam da li moze da se bira izmedju digitalnog i analognog signala?

HRT 2 mi iskljucuju na digitalnoj dok na analognoj moze da se gleda, neke druge kanale uopste nemam na digitalnoj (ima i obrnutih slucajeva al to mi nije problem)... citao sam knjigu™ koja dolazi uz TV al' tamo nema nista korisno.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kod LG televizora LN je od prosle godine a LB modeli iz ove?

 

edit: rekao bih da je tako

 

Renne ako moze preporuka za neki LG 32 inca do 40 000. Obavezno full hd

 

edit: svidja mi se 32LN575S al se nisam usrecio kad sam uzeo LD (model iz 2010) 2011. godine

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...