Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

LED ili LCD samsung. sa kvalitetom signala u srbiji, neces videti razliku u slici, ali ce ti LED izgledati lepse. ja ne bih nikad uzimala refurbished tv, svasta mu se osteti i logovi menjanja stvari se ne drze bas najbolje. pola ima odlepljen prednji panel...

Link to comment

Imam LG 32LK330 star manje od godinu dana, kad ukljucujem i iskljucujem tv cuje se neko krckanje/pucketanje i to vise puta. Prvo ga je koristila sestra, pa onda ja, u njenom stanu se to nije desavalo. Kod mene je pocelo odmah, prvo kad se ugasi, a u poslednje vreme i kad se ukljucuje i kad se iskljucuje tv.TV stoji na mozda pola metra od radijatora.Koji mu je djavo?

Link to comment

klikcu ti releji u napajanju. da li ti je veliko/vece vreme izmedju paljenja leda na tv (koji pokazuje da je tv ukljucen) i ukljucenja slike? verovatno si tv kod sebe ustekao direktno u zid ili kroz los produzni (bez osiguraca) pa ti se prilikom nekog skoka struje ostetio kondenzator u napajanju.nadji dobrog elekticara i neka ti to popravi, trebalo bi biti lako.

Link to comment
Tražim mojima TV. Ništa specijalno, neko osnovno gledanje, eventualno bih ja "upalio" koji filmić dok sam doma. Cena: do/oko 40k. Ja sam našao neke modele, a vi dajte predloge i sugestije.Idemo:Toshiba LCD,
moja drugarica uzela ovaj, malko je deblji nego sto je uobicajeno (stariji je model)ja sam uzeo njegovog naslednika Toshiba 32HL933G i mogu samo da ga pohvalimodlican za male pare @paculla :Hail:
Link to comment

Mislim da je soni još uvek u nas izvikan i precenjen, sveto dvojstvo tft panela su samsung i lg, sa panasonikom pride kao jakim plazma igračem (mada su oni pre godinu ili dve priznali da su njihove viera mašine imale izvesne probleme), no, ovo je lep, veliki led tv koji ima DVB-T2 risiver (navodno) i wifi (navodno), opera browser, skajp, ovo ono, smart tv, sa rudimentalnim operativnim sistemom koji fino proširuje upotrebljivost televizora i dodaje na funkcionalnosti, to je sve lepo, ako ti treba.

Link to comment
klikcu ti releji u napajanju. da li ti je veliko/vece vreme izmedju paljenja leda na tv (koji pokazuje da je tv ukljucen) i ukljucenja slike? verovatno si tv kod sebe ustekao direktno u zid ili kroz los produzni (bez osiguraca) pa ti se prilikom nekog skoka struje ostetio kondenzator u napajanju.nadji dobrog elekticara i neka ti to popravi, trebalo bi biti lako.
Stoji mi u losem produznom, sad sam promenio isto se ponasa. Treba oko 1 sekunde od paljenja led na tv do ukljucenja slike, prvo LG logo i sat, a onda slika.Posto je pod garancijom, da zovem elektricara ili nekog tv servisera ili da cekam vreme da ga nosim u servis jer je pod garancijom?
Link to comment
Stoji mi u losem produznom, sad sam promenio isto se ponasa. Treba oko 1 sekunde od paljenja led na tv do ukljucenja slike, prvo LG logo i sat, a onda slika.Posto je pod garancijom, da zovem elektricara ili nekog tv servisera ili da cekam vreme da ga nosim u servis jer je pod garancijom?
izgleda kao da ti se brzo pali 5V a onda klikce "pravo" napajanje. ne pomaze sad da promenis produzni, ali kad kupis novi tv, uzmi neki sa surge protection, kako li se to vec zvalo. ako si pod garancijom, nosi u servis i neka ti to promene da ti se nesto drugo ne bi spalilo. mogu da ti promene celo napajanje, dok ce elekticar da ti zalemi novi kondenzator.
Link to comment

Ja imam mnogo cudan problem sa Samsungom ue40eh5300 (LED SmartTV)...Naime postepeno je prestao da reaguje na daljinski upravljac. Prvo je radio normalno neke 2 nedelje da bi poceo da nakon odredjenog vremena da ne reaguje na daljinac, onda ga ugasim, izvadim iz struje nekih 10 minuta ponovo upalim i ponovo radi daljinac nekih 20 minuta i tako u krugSad je prestao da u potpunosti reaguje.Daljinac inace radi na drugom samsungu (stari srebrni) bez greske (menja kanale, pojacava zvuk...)Probao sam i factory reset i sve zivo (dobra stvar sto mogu da udjem u menije uz pomoc misa) ali nema resenja. Moracu da ga nosim u servis posto je jos u garanciji :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...