Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Претпостављам да је већ било оваквих питања ође, али ме искрено мрзи да тражим много уназад. Планирам да купим телевизор, па шта ми препоручујете? Која марка, шта треба да има и то. Хвала унапријед :)

Link to comment

Ne treba magic remote pored LG TV PLUS aplikacije... Carska stvar. Pogotovu za korišćenje mobilne tastature za pretrage i ostalo umesto suludog skakanja od slova do slova na tv-u.


Meni je poslednji software 05.30.20, koji je to web os, ne kontam. Kada sam kupio, bio je 3. Tačnije, zanima me da li ću dobiti 4. :D

Edited by Mil@n
Link to comment
9 hours ago, jms_uk said:

Izgleda da kod BC grupe nema placanja karticom online

 

https://www.bcgroup-online.com/textovi/uslovi-placanja

 

Nezavisno od toga, je li ovo ok TV za nezahtevnog korisnika [neki VOX je u pitanju]?

 

Jeste OK, za nezahtevne, za bake, deke, za kuhinju i tako to

8 hours ago, Mil@n said:

Ne treba magic remote pored LG TV PLUS aplikacije... Carska stvar. Pogotovu za korišćenje mobilne tastature za pretrage i ostalo umesto suludog skakanja od slova do slova na tv-u.


Meni je poslednji software 05.30.20, koji je to web os, ne kontam. Kada sam kupio, bio je 3. Tačnije, zanima me da li ću dobiti 4. :D

Nećeš

Link to comment

Ок, обишао сам мало радње по граду и сконтао отприлике шта тражим. Смарт 32 инча. Који ми препоручујете @renne @Jeremija и зашто не Тошиба :D

Link to comment

Није до пара већ до простора. Имам неких 100 цм ширине простора, дакле 80-90 цм може бити ширина тв и ту ми се једино уклапа 32".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...