Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Uzeh ga u Merkatoru (za vlasnike PIKA kartice je na 12 rata bez kamate), 50 000 košta a dobija se uz njega gratis dvd player LG dvx492h
:o U NS-u košta 57, 58 hiljada, bez dvd playera angry.gif
Link to comment
Nisam još probala da puštam preko USB-a.. Vidim na netu da se za one koji nisu region-free koristi neki hack da se ''otključaju''. Možeš nešto malo više o tome?
Ovde ima potanko objašnjeno sve, ako bude nedoumica pitajte slobodnolink
Link to comment
:o U NS-u košta 57, 58 hiljada, bez dvd playera angry.gif
Isto u Merkatoru i isto na akciji za kupovinu preko Pike?I ovde u BG mu je veća cena za ''regularnu'' kupovinu, da ne bude zabune.Renne, hvala ti, saću iščitavam :)
Link to comment
Isto u Merkatoru i isto na akciji za kupovinu preko Pike?I ovde u BG mu je veća cena za ''regularnu'' kupovinu, da ne bude zabune.
aha, onda ok... onda sam i ja verovatno mogao proći bolje, ali nisam se ni setio da pogledam u merkatoru, doduše bar sam bio trezan za razliku od onomad kad sam kupovao laptop :Da inače ja razvijam softver za tv-ove, samo što ovi moji - DLNA sertifikovani, ne koštaju ispod hiljadu evra koliko je meni poznato, najeftiniji koji sam našao je oko 1.5k
Link to comment

Sedim na više od metar od 37", ima sigurno dva, ako ne i dva i po metra i baš primetim FullHD program. Možda sa te daljine ne vidim svaki najsitniji detalj, ali vidim da je slika primetno oštrija i sa više sitnijih detalja, dakle kvalitativno bolja.Edit: Da pojasnim na banalnom primeru: ako se na HD kanalu prikažu recimo novine, slova se sasvim jasno i oštro vide. Sa moje daljine su možda suviše sitna da bi pročitao šta piše, ali se sasvim jasno vidi da su to slova koja su sasvim oštro prikazana. Ako se sa druge strane te iste novine prikažu na SD kanalu, onda se umesto jasnih ali sitnih slova zbog optimizacije slike i skaliranja vidi prosto neka mrljotina.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...