Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

2 hours ago, dùda said:

Boško je bezobrazan.

Ne može se sa njim praviti normalan dijalog.

Isto se ponaša kao sns stoka.

 

Ed

Shvatio ovaj nastup kao svoj epp.

Lepo mu kaže Bakić da režim greši što ga ne pušta na RTS svaki dan :laugh:

 

gledam reprizu. nije ovaj monolog njegov epp, nego bes čoveka čije se nezadovoljstvo jedino na ovoj televiziji, tviteru i na ulici može čuti. to je i mislio odgovorivši na "minjino" pitanje: a zašto vi ne obećate tim ljudima sigurna radna mesta ako glasaju za vas? - a kako da im kažem? gde oni mene mogu da čuju?

Link to comment
7 minutes ago, ordi said:

 

gledam reprizu. nije ovaj monolog njegov epp, nego bes čoveka čije se nezadovoljstvo jedino na ovoj televiziji, tviteru i na ulici može čuti. to je i mislio odgovorivši na "minjino" pitanje: a zašto vi ne obećate tim ljudima sigurna radna mesta ako glasaju za vas? - a kako da im kažem? gde oni mene mogu da čuju?

Nije bio konstruktivan.

Drvio je prežvakano, bez i malo osećaja za parlamentarizam.

Nije da ja njega ne razumem. Ali na N1 se ne priča tako, mi koji tu TV gledamo, sve to već znamo.

Ajde da je RTS to je već druga priča, tu bi ga mnogi čuli verovatno po prvi put.

Link to comment

meni je zbog temperamenta bolji u emisijama nego na tw gde uglavnom trtne neku poluzapočetu misao poput "zaslužujemo ovu vlast" i time je navodno nešto kazao. ti, prijatelju, treba da daš predlog kako konkretno protiv toga, a ne da mi konstatuješ činjenično stanje. 

Link to comment

Što kaže Ordi, ima tih što dobro sagledavaju koliko hoćeš, svako od nas dobro sagledava, ali opoziciji treba strateg. A Cvijetin je isuviše desno ovako kad nije na N1, ima on budalastih ideja. 

Link to comment
Što kaže Ordi, ima tih što dobro sagledavaju koliko hoćeš, svako od nas dobro sagledava, ali opoziciji treba strateg. A Cvijetin je isuviše desno ovako kad nije na N1, ima on budalastih ideja. 
Jel?
Ja nisam uspeo uopšte da ga stavim u levo desno koordinate...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Na sta tacno mislis ?

Ja pogledao malo, jedino ako mislis da je to sto kaze da nije trebalo potpisati Briselski sporazum to  "isuvise desno"

Sve sto videh kod njega je insistiranje na nekim normalnim stvarima (koje sve drzave u okolini aktivno upraznjavaju)

Druga je stvar da li su te ideje trenutno ostvarive zbog raznih faktora ... ali nikako nisu "descnicarske" 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...