Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

s obzirom da se radi o novoj i N1, pišem ovde. mada je vezano za mobilne operatere i SBB

ovde u selu imam Total tanjir za TV i A1 modem za internet. na laptopu imam instalran EON da mogu da gledam i ono što ne mgu na TV.

 

hteo sam jutros da na laptopu pogledam nešto od sinoć na N1. pojavilo se na ekranu obaveštenje da provajder ne dopušta emitovanje tog kanala. pojavi mi se isto kada sam pogledao na novoj. ostalo funkcioniše.

 

zovem SBB i oni mi lepo objasne da je to tako već godinama, da provajderi ne puštaju i da mi je rešenje da instiram aplikaciju na telefon. cenzura?

 

 

EDIT: hrvatski i bosanski N1 funkcionišu.

Edited by đorđe geprat
Link to comment

To iz Sbb  ne daju da se gleda preko drugih provajdera n1, nova i sport klubovi mada ako imate preko total tv eon aplikacije trebalo bi da radi preko bilo kog provajdera.

Link to comment
3 minutes ago, sasha said:

To iz Sbb  ne daju da se gleda preko drugih provajdera n1, nova i sport klubovi mada ako imate preko total tv eon aplikacije trebalo bi da radi preko bilo kog provajdera.

hvala. na televizoru imam N1 i novu.

koji je razlog za to nedavanje?

Link to comment

Pa čuvaju svoje najjače adute da ne mogu da se gledaju preko drugih provajdera i da ljudi uzimaju kod njih i internet ili da kupe paket eon van mreže koji se može gledati preko svakog provajdera.

Isto radi Mts sa arena kanalima.

Link to comment

Ne radi ni preko aplikacije na telefonu ako ste okaceni na telekom npr. Odnosno, ne radi sportklub ako ste nakaceni na telekomov internet, to je ono sto sam isprobao pre neki dan. Pretpostavljam da i ostali sbb kanali (n1, novas) takodje ne rade. Sranje. Jbg, da sbb ima svoju mobilnu telefoniju meni bi bar bilo lakse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...