Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Al kako grafika greši bokte... stalno proglase pogrešan plasman u prvom trenutku nakon završetka trke. Ja to nisam nikad video od 1991. od kad pratim atletiku 

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, radisa said:

Ovo sa ES raspravljali danas o uticaju boje na aerodimamiku na sprinterskim disciplinama...

 

Jbt...

 

Ne samo boje, vec i frizure, "zar nema nikoga da joj kaze..." Jezivo. Sreca pa sam skontao da mogu da prebacim na engleske komentatore, kakva probavita

Link to comment
10 minutes ago, arheolog1981 said:

Katarina JOHNSON-THOMPSON hita ka zlatu u sedmoboju, upravo je bacila rekord karijere u koplju 46.14 (do sad jedva 44.33)

 

Inace ovo je razlog zasto mi je tesko pratiti sedmoboj i desetoboj, previse varijabli. KJT baci 46, personal best, radost do neba, i onda dodje Vetter i baci 60 :D

  • +1 1
Link to comment

Anuk Vetter bacila skoro 60m i druga je u ukupnom plasmanu iza KJT sa samo 26 poena manje ali ne bi smela da je ugrozi na 800m jer 10 sekundi slabiji rezultat ima... ali Anna HALL to može jer je u poslednjoj seriji koplja popravila rezultat iz druge serije za 7m i sad ima 43 boda manje od KJT

Link to comment
3 minutes ago, Moonwalker said:

Mnogo mi je glupo ovo izabacivanje zbog jednog pogresnog starta.

I meni, posebno što vrlo često sudije drndaju sa odlaganjem starta kao juče... radiš ceo život i onda te recimo na OI neko diskvalifikuje zbog jednog pogrešnog starta 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Moonwalker said:

Mnogo mi je glupo ovo izabacivanje zbog jednog pogresnog starta.

Nisu dzabe to promenili.. Kad je moglo dva puta, dok se izredjaju svi da zajebu jednom, dok dodje trka svi su se smorili, i oni dole, i oni na tribinama. Jedino sto je lose je sto su svi oprezniji sa startom, pa i rezultati trpe. 

Edited by JohnnyD
Link to comment
Just now, borris_ said:

Za cm premasi. Steta bila bi zlatna medalja 100%

Sad me ne bi čudilo da nema ispravan skok uopšte. Neće je na svetskim nikako. Ovo po starim pravilima ne bi bio prestup jer se gledao trag patike a sad je elektronski 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...