Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Duh Duška Koraća polako obuzima malog tranzistora™ Raleta - "srce junačko", "leprša mu kosa" dok trči i slične fraze.. Znam da Kuma™ niko ne može da nadjebe, ali Rale budi malo nostalgije 😀

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Moonwalker said:

A to da se svi izredjaju nije bilo tako cesto. Ajde na mitinzima, ali na ovom tipu takmicenja je bez veze.

Jos gore je bilo ono da jednom sme, al posle toga ko god zajebe je diskvalifikovan. Da se razumemo, i meni je smor kad neko bude izbacen, ali ono sa dva puta dozvoljava mnogo manipulacija, iako nije bilo cesto toga. Dovoljno je da jedan zasere, i onda se recimo trka odigra u sledecem cugu. Taj jedan je imao neopravdanu prednost u odnosu na ostale, a mozda je i poremetio ritam i koncentraciju nekome. 

Edited by JohnnyD
Link to comment
19 minutes ago, borris_ said:

Da, dosla joj amerika koja je do tada bila prva i zagrlila je.

Mnogo je simpa Amerikanka, i na predstavljanju se videlo da je gotivac 

  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, 189- said:

tako sam i mislio, ali ovaj komentator na areni kaze da svi skacu sest puta.

I dalje ne konta, očekuje skok Brazilke u četvrtoj seriji koja je 12. završila takmičenje :) 

 

Ladno skaču svih 12 sve. Lol 

 

Ili pak grafika opasno brlja na zvaničnom sajtu... pokazuje da je 11. skakala u četvrtoj seriji a redne brojeve ima samo prvih 8

 

Ništa mi nije jasno, 11. je skočila i petu seriju. Da je nisu ubacili naknadno jer joj je neki skok nepravedno stavljen kao prestup pa pošto nije bilo merenja ubacili je kao 9. u finale

Edited by arheolog1981
Link to comment

dozvolili su jamajčanki da skače jer je odluka da je prestupila bila krajnje sumnjiva i to su upisali kao četvrti skok.  

edit: u stvari ne samo da su joj dali još jedan skok nego nastavlja takmičenje iako nije imala normu za top8. i britanska komentatorska je iznenađena šta se dešava.

Edited by utilitarist
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...