Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

31 minutes ago, pantelia said:

Navodno rodjaka funkcionera atletskog saveza Somalije :D cirkus

au jbt

 

ja pomislio/ponadao da je neki vid protesta, pa namerno stavili neku nespremnu amaterku

Link to comment

Evropsko prvenstvo U20, Boberić i Mitrović srebro i bronza u troskoku, Topić u finalima skoka uvis i udalj (6.50 u kvalifikacijama) i Vilagoš u finalu koplja. Sad još malo kreće  Stranić u finalu bacanju kladiva, ima najbolji rezultat u Evropi 

Link to comment
3 hours ago, arheolog1981 said:

Koliko znam samo Eurosport... dal je nesrećni RTS uspeo da se izbori za nešto nisam video 

ma kakav rts, oni ne znaju ni da se to održava

oni su od sutra skoncentrisani na guču

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, Krampa said:

kad pocinje? sutra?

19-27. avgust. Topić rutinski do zlata na U20, Stranić u kladivu četvrti sa 5 metara kraćim hicem nego najbolje ove godine 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nikolić na 400 prepone peto mesto. Da je trčao u rangu sa najboljim svojim vremenom iz ove godine, bio bi lagano prvi pošto niko nije bio ispod 50 sekundi. Čak 5 ličnih rekorda oboreno u finalu

 

Vilagoš za sada prva sa 58.38 iz četvrte serije čini mi se. Muči se u ovom delu sezone, povreda je ostavila traga... nadam se da će moći mnogo bolje u Budimpešti 

 

 

Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Nikolić na 400 prepone peto mesto. Da je trčao u rangu sa najboljim svojim vremenom iz ove godine, bio bi lagano prvi pošto niko nije bio ispod 50 sekundi. Čak 5 ličnih rekorda oboreno u finalu

 

Vilagoš za sada prva sa 58.38 iz četvrte serije čini mi se. Muči se u ovom delu sezone, povreda je ostavila traga... nadam se da će moći mnogo bolje u Budimpešti 

 

 


tesko, cuo sam da su lekari bas skepticni. preorucili su joj duzi odmor i terapije. navodno je i karijera u pitanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...