Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

  Mislim da je Ivana, na svom tviter nalogu, stavila tačku na ujdurmu, objasnivši PRAVE razloge, bato:

 

1. Nepravda

2. Iz Srbije sam

 

 

:isuse:

nepravda jeste, ali ne zbog toga sto je iz Srbije.

gresili su oni i na stetu drugih. da su ovo bile kvalifikacije, i da se desilo ovako nesto, poslali bi je u finale. u finalu sigurno nece nikome dati zlato iako im nije jasno sta je izmereno. to vam je isto kao i sa trkom Phelps-Cavic. omega nije izmerila kako treba. nije to nikakav grand conspiracy ili nesto slicno, vec jednostavna greska uredjaja(u Ivaninom slucaju merioca). onda ce da izmisle nesto sto bi eto moglo da ima smisla da opravdaju gresku, jer ako priznaju gresku, ode sve u pizdu materinu. nije se desilo prvi put, nije se desilo samo nama. Christie je kao olimpijski sampion diskvalifikovan '96 nakon drugog false starta. bilo je slucajeva gde je neko "usao u pucanj" i iako nije startovao ranije, diskvalifikovan je jer se smatra da je sve brze od 0.1s kasnjenja, false start. itd, itd... 

Link to comment

Ja i dalje mislim da je trener morao da sugerise Ivani odmah posle objave rezultata da joj pokazu trag ... I ruskinja je za onaj mali prestup trazila da joj pokazu tacno mesto prestupa(trag na onom plastelinu)... Meni krivo sto je devojka uradila bukvalno sve bez greske da ima najbolji rezultat i uspela je, ali ne lezi vraze tu je neki komad cermonijalne gluposti (papir koji se pocepao pri savijanju tela) koji odlucuje ko je sverski prvak u prestiznoj atletsloj disciplini

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jesam ja nesto prespavao ili su takmicarski brojevi uvek bili od papira? pa jebote, seoski miting na poljani kod Ravnog Sela ima platnene brojeve da kad takmicar padne u blato moze to da ispere i iscedi kako valja. London nije kisno podrucje i ajd razumem, kriza ovo-ono, ali mene bi bilo sramota da je neki drugi grad, ili selo.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...