Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Pa sve vreme je u fazonu da je doslo vreme da "oni drugi" uzimaju medalje pa zato Jamajcani nece da ucestvuju u predstavi i slicne budalastine

 

Mislim, time je objasnjavao Boltovu povredu

 

Ko je taj kreten od komentatora, kako se zove?

 

Ja mislio na EuroSportu nema tih teorija zavere i brojanja krvnih zrnaca, kad ono... užas

Link to comment

Nemam pojma jbg. Premotaj ako oces. Pritom je trovao i nakon trke na 100m. Nije dovoljno sto smo dozivotno slusali onog sizofrenicara, vec sad nastupaju i naslednici

Edited by Tsai
Link to comment

Dragan Popović, Studio B

 

Večeras mu je lajtmotiv bio da prvenstvo nema dušu. Ne znam zašto, verovatno zbog velikih mera obezbeđenja. Izgleda da je prespavao vesti iz sveta u poslednje 3 god

Edited by levi
Link to comment

A zbog Rusa pogotovo. Imao je poseban lament kad je takmičarka iz zemlje Neutralije dobijala medalju u skoku u vis

 

Ali iz nekog razloga mu smeta i to što redari usmeravaju  one koji slave medalje i sprečavaju kontakt sa  publikom. Iako je baš bilo prisno posle Boltove trke na 100m pre neki dan. A i večeras je bila jedna agresivna baba, ladno uhvatila Faraha za ruku dok se slikao sa nekim drugim i privukla ga kod sebe za selfi :D

Link to comment

Slobodno, ostaće više Yulie Levchenko i Jungfleischa  :sleep:

 

https://www.youtube.com/watch?v=YvC3fHZ_V_E

https://www.youtube.com/watch?v=h-hu_WYR6zk

 

Da ne bude da samo šiljimo, Yulia danas uzela srebrnu medalju, dva puta popravljala lični rekord

Prvi put u životu preskočila 199 i 201, u finalu svetskog prvenstva. To je srce /buduće/ šampionke 

 

A i Jungfleish je bila dobra, 4. na kraju

Edited by levi
Link to comment

Super je bila Julija  :heart: I dobro finale inače, konačno da i ženski skok u vis malo živne posle one mizerije od prošle sezone.

 

Još jedan neverovatan kiks Kendre Harison u finalu 100m s preponama, prosto je neverovatno da svetska rekorderka još nema nijednu medalju sa velikih takimičenja.

 

Finale koplja je dosta obećavalo, na kraju rezultati i nisu bili bog zna kakvi. Reler je baš podbacio. 

Link to comment

Super je bila Julija  :heart: I dobro finale inače, konačno da i ženski skok u vis malo živne posle one mizerije od prošle sezone.

 

Još jedan neverovatan kiks Kendre Harison u finalu 100m s preponama, prosto je neverovatno da svetska rekorderka još nema nijednu medalju sa velikih takimičenja.

 

Finale koplja je dosta obećavalo, na kraju rezultati i nisu bili bog zna kakvi. Reler je baš podbacio. 

ja sam jos rezervisan prema skoku u vis. Kuchina je trenitno head and shoulders ispred konkurencije.Levchenko i Cunningham bi mogle da je pritisnu do Tokija. mozda i Thiam, mada mislim da ce ona zbog sedmoboja nece dovoljno napredovati(ima jos nekoliko sedmobojki koje su preko 190  i mogu da udju medju 12 na SP ili OI)... znaci imamo dve juniorke za koje jos ne znamo kako ce napredovati, gomilu sedmobojki i jednu extremno dominantnu skakacicu. jeste bolje od prosle godine, ali i dalje not good enough

Link to comment

Finale koplja je dosta obećavalo, na kraju rezultati i nisu bili bog zna kakvi. Reler je baš podbacio. 

 

Jeste da je Rehler podbacio, i da nisu rezultati preko 90m (a Nemci isli oko 94m ove sezone) i da Yega nigde nije bilo, ali opet vrlo jako takmicnje, ne pamtim da neko baci preko 88m u skorije vreme i uzme samo 4. mesto.

Link to comment

Neshvatljivo mi je da ES pušta one svoje džinglove u sred takmičenja, kad se odlučuju medalje

 

Razumem da na ozbiljnijim tržištima za to vreme idu prave reklame, ali zašto ne ostave sirov signal sa stadiona,

ako već nemaju ništa drugo, osim reklama za online igrice i dating sajtove, i Federerovih top 5 drop šotova

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...