Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas zajeban sut je uzeoPri poslednjem sutu je verovatno ponovo Noa napravi faul nad CendleromRose zeli previse. Mnogo je nestrpljiv. Imao je nekoliko nerezonskih poteza, napadao iz kontre 1 na 4.. zabijao se u reket pa umesto da sutne pokusavao neke asistencije.. previse se trudio da udje u neki ritam, a zapravo se desavalo kontra. Trebao bi vise da se opusti i uziva... Doci ce igra njemu, sto bi rekliGSW i LAC se fino napuniseCurry 9-14 za 3, ali i 11TOCP3 42 pts

Link to comment

sad kad je iverson zvanicno u penziji razmisljam kakva je steta sto nije igrao u eri league pass-a. tesko da bi neku utakmicu propustio, takav igrac se vise ne radja.

Link to comment
sad kad je iverson zvanicno u penziji razmisljam kakva je steta sto nije igrao u eri league pass-a. tesko da bi neku utakmicu propustio, takav igrac se vise ne radja.
Sta cine hajlajtsi. Pored velikog broja genijalnih imao je I veliki broj uzasnih utakmica tipa FG 5-26 i 7TO. Ostatak filadelfije je bio negledljiv. Na primer, Curry i GS su 100 puta zanimljiviji za precenje.
Link to comment
Sta cine hajlajtsi. Pored velikog broja genijalnih imao je I veliki broj uzasnih utakmica tipa FG 5-26 i 7TO. Ostatak filadelfije je bio negledljiv. Na primer, Curry i GS su 100 puta zanimljiviji za precenje.
nisu hajlajtsi, gledao sam milion njegovih utakmica, cak i te gde je imao uzasne procente.
Link to comment

Gledao sam ga ja dosta nazad u danu, nikad nisam bio odusevljen tim silovanjem i nadao sam se da ce mu bar nekad dovesti kvalitetne saigrace. Onaj tim s kojim je igrao finale je rame uz rame sa Kidovim Netsima kao najgori finalista NBA lige ikad.

Link to comment

pa gde da ne siluje kada nema nikog u timu. doduse, on je takav igrac, ali jebes silovanje, onakva brzina i onakvi prodori, a visok kao prosecna wnba kosarkasica. car.

Link to comment
Gledao sam ga ja dosta nazad u danu, nikad nisam bio odusevljen tim silovanjem i nadao sam se da ce mu bar nekad dovesti kvalitetne saigrace.Onaj tim s kojim je igrao finale je rame uz rame sa Kidovim Netsima kao najgori finalista NBA lige ikad.
Khm, taj tim je skinuo jednu pobedu najjačem plejof timu svih vremena, i odigrao pristojno i ostatak serije. Najgori finalisti ikad su valja Cavsi 2007.U ovoj eri sa ovim pravilima vezanim za odbranu, mladi Ajverson bi bio još brutalniji.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...