Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

[/size]Odlična fora, pravo u centar...Gledam tekmu i dopisujem se sa drugom, hvalimo Lamarkusa, Veslija, Lilarda... Upalim statse i vidim tripl-dabl Batuma...Inače, da li sam bio raspoložen ili šta, ali utakmica mi je bila savršena, baš sam uživao.
Plej-of utakmica je bila. Sta je sve ludi Belinelli ispogadjao. Portland je jedna od napadacki najpotentnijih ekipa u ligi. Pogledaj tekmu u Denveru. Batum trpao u prvoj, manijak Lilard u drugoj, Wes gazio u trecoj (12 poena u 4 vezana poseda :blink: ) i na kraju Aldridge kao Mariano Rivera. Ako odbrana bude na nivou od sinoc, nema sanse da ne budu u osam na zapadu.
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

na kraju ce jalen da pogoditi i obojica ce zapaliti iz oklahome, ostace smo perkins.
A nije ni realno da igrac kao Durant igra na tako malom trzistu, to smo vec videli sa Lebronom. Samo je pitanje da li ce raditi lova Lejkersa ili smekerizam Jay-Z-a. :)
Link to comment

Стигли Никси ал нису могли преокрену.Мартин и Лав реџимилеровали тамо испред Спајка.

Link to comment
Polijte Oladipa vodom, decko je na vatri!
Vidim da polako postaješ fanboy Orlandipa™. Nadam se da ti je jasno da moraš tražiti saglasnost od mene za tako nešto. :evil:Edit: u potpisu, Tvoj Riki™ :wub:Edit 2: :ph34r: Edited by Rick.James
Link to comment
Tonight, KG passed Wilt (47,859) for 5th all-time in minutes played (47,876 & counting!). Next up, Elvin Hayes (50,000)
pre par dana
Kevin Garnett just passed Reggie Miller for 14th place on the NBA's all-time scoring list. Garnett has 25,280 career points.
Link to comment
Vidim da polako postaješ fanboy Orlandipa™. Nadam se da ti je jasno da moraš tražiti saglasnost od mene za tako nešto. :evil:Edit: u potpisu, Tvoj Riki™ :wub:Edit 2: :ph34r:
Duvaj ga Riki.Dok ne krenu ozbiljne utakmice praticu Orlando Oladipa vise nego mrtvi Majami dosadni. Odlgedao sam svaki mec do sad, doduse samo kad je doticni na terenu. Ono sinoc je bilo sjajno, covjek prelomi utakmicu u 5 minuta i :smoris:http://www.youtube.com/watch?v=gL6QEsivlBo Edited by Feindouno
Link to comment
A nije ni realno da igrac kao Durant igra na tako malom trzistu, to smo vec videli sa Lebronom. Samo je pitanje da li ce raditi lova Lejkersa ili smekerizam Jay-Z-a. :)
sarm lejkersa ofc :kralj:
Link to comment

neverovatno kako su cavsi lose draftovali. mogli su da rese pitanje na bekovskim pozicijama a oni draftovali rezervnog krilnog centra. waiters bi dobro dosao sa klupe, a oladipo kao bek i dovidjena, prijanto. carevi.

Link to comment
neverovatno kako su cavsi lose draftovali. mogli su da rese pitanje na bekovskim pozicijama a oni draftovali rezervnog krilnog centra. waiters bi dobro dosao sa klupe, a oladipo kao bek i dovidjena, prijanto. carevi.
Veceras su favoriti protiv Minesote. Ludost? Dobar je Benetara™ al nema snage za 3 minuta ozbiljne kosarke.Anthony Bennett is a combined 0-of-12 from the field through three games, without any assists or blocks to his credit.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...