Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

fei, oprosti se od love, ovaj ce da bude roy :D
Bas sam jutros pregledao kako su ostali odigrali, nula bodova, jedino MCW i Victor imaju minutazu dostojnu 1 rukija godine.Medjutim nema sanse da MCW opet odigra ovako iako moram priznati da mi je on skroz promakao kad sam razmatrao ostale kandidate. Ko bi se ovome nadao jebote :ph34r:Gledao sam obe Oladipove utakmice, igra od pleja do SF, cuvao Georgea malo u prvoj, sinoc bio dugo na Martinu i dosta je solidan. U napadu sutne sto mu daju Afflalo i Nelson smaraci al' dobar je, zadovoljan sam i igrom i statistikom za sad.
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa kacili smo to ovde odavno, pominjali smo milion puta. pratite topicj! :mad:
eezveenee, moleem te. nemrem pratit topića.to jest, kurađ izvini, ovo je topik 2013/14, tako da pratim otpočetka i tako... :fantom: Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Taj sam. :kralj:Meni njegov ucinak ocekivan
Ocekivao si da ce fucking Miles Plumlee (koji je u kompletnoj dosadasnjoj NBA karijeri ubacio 13 poena i uhvatio 22 skoka i koji cak ni na predsezonskim utakmicama nijednom nije bio dvocifren) u prvom poluvremenu u sezoni imati 16 poena i 10 skokova?! Svaka ti cast!A Phoenix je kanta napravljena za kvalitetno tankovanje.
Link to comment
pa kacili smo to ovde odavno, pominjali smo milion puta. pratite topicj! :mad:
bilo neko vreme kad se imalo posla preko dana pa nisam pratio enbea od one Dirkove sezone, a kako je day-job kaput negde od finalne serije, postepeno se navukoh ponovo.
Link to comment

• Carter-Williams’ nine steals were the most in a debut since steals became an official stat in 1973-74.• His 12 assists were the second-most in a career debut in NBA history, trailing only Ernie DiGregorio, who had 12 for the Buffalo Braves in 1973-74• The 22-12-9-7 combination is one achieved only twice previously by anyone in any NBA game. Ricky Green had a 26-12-9-7 for the Utah Jazz in November, 1982, and Johnny Moore put up a 26-13-9-11 for the San Antonio Spurs in January, 1985.

Link to comment
A Phoenix je kanta napravljena za kvalitetno tankovanje.
pa ne bi se bas reklo po sinocnoj tekmi. :wicked: bez obzira sto su na pocetku rebuildinga bice zanimljivi za gledanje, igraju brzo i timski.za razliku od ovih tvojih koji su ponovo kurac od ekipe gde se sve svodi na Lillardovo i Aldridgeovo prangijanje.
Link to comment

Ma to su se svi izlozili na prve utakmice, cisto da ne tjeraju publiku iz dvorane vec na pocetku sezone, vidis da su i raspali Lejkersi dobili prvu.Vec za nekih mjesec dana ocekujem serije od po 30 poraza i kojekakve raspade.

Link to comment

to sto kazes je sasvim realno posto imaju mlad tim. s druge strane, McDonough i Hornacek su makar sastavili ekipu koja ce da grize i igra zanimljivu kosarku, usput i da razvija mlade igrace (Bledsoe, Goodwin, Len, Plumlee). uz 6 pikova prve runde u naredne 2 god i gomilu prostora u salary capu njihov plan mi deluje sasvim dobro.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Zaboravih da dodam da mi je Phoenix super djelovao u predsezoni i fine sam pare uzeo na njihovim mecevima posto su ih svi potcjenjivali. Svidja mi se kako igraju braca Morris kao i kombinacija Dragic-Bledsoe, simpaticna ekipa za razliku od npr Phile.

Link to comment
za razliku od ovih tvojih koji su ponovo kurac od ekipe gde se sve svodi na Lillardovo i Aldridgeovo prangijanje.
Malo je rano za procene, ali jesu tako izgledali sinoc. Pogotovo je timska odbrana bedna. LA-a je do pred sam kraj interesovalo jedino da showcaseuje svoj napadcki talenat. Robin Lopez je ono sto sam znao da jeste, ali sam se nadao da nije. Stotts bi mogao da ima manje strpljenja za Moa kad ima onakvo vece.
Link to comment

Da li je ovo kraj za kosarkaskog Tiboua? The Kings will not pick up Jimmer Fredette's $3.1 million option for the 2014-15 season, according to Sam Amick of USA Today.

Link to comment

Iz drafta 2011, od lottery pickova samo on i Veseli nisu dobili četvrtu godinu rookie ugovora.Jimmer će negde da služi u NBA kao šuter na minimalcu, a to su valjda svi videli sem Kingsa te 2011.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...