Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

4 hours ago, slepa živana said:

ovaj lino sa 16% je kod nas skuplji od nutele.

nego reci, jel su u mazi lešnici samleveni kao u nuteli, ili mora da se žvaće?

šta ti imaš protiv žvakanja

Link to comment
5 hours ago, fikret selimbašić said:


@slepa živana

Fino samljeveno, struktura kao stolarski git za bukovinu, ne mogu joj ljepši kompliment udijeliti, meni se uvijek kad bih radio s njim taj git jeo baš zbog boje i srukture :)

:lolol:

hvala na informaciji

1 hour ago, renne said:

šta ti imaš protiv žvakanja

iju zar od svih ljudi ti takav gurman to da me pitaš :D

zar jedno jelo, kolač ili bilo šta ne ispada sasvim drugačije u zavisnosti od toga na koji način isečeš i spojiš sastojke?

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Povratak keksija?

 

Quote

At Barry Callebaut, we are on a journey to transform the cocoa and chocolate industry. As the world’s leading manufacturer of high-quality chocolate and cocoa products, our actions truly shape the future of our industry. We are a business-to-business company, serving the entire food sector, from the cocoa bean to the finest chocolate product. We are a company with a purpose, we believe in doing well by doing good and reinvesting in the communities we operate. We have a long-standing commitment to sustainability and our goal is to shape a sustainable cocoa and chocolate future. We are headquartered in Zurich, and have more than 11,000 passionate Employees working in more than 35 countries worldwide. We are very proud of who we are and what we do. And of course, we are always looking for talented people to help us have a positive impact on our industry and beyond!

 

Otvaraju fabriku u Novom Sadu

Link to comment

nas glavni konkurent u tom segmentu trzista. mi smo gromovi za rusiju, prodajemo cca 30,000 tona godisnje, ali oni su #1 u cijeli svijet. imaju fabriku u kini, da nemaju razbijali bi ovde...

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Na akciji trenutno u Lidlu one fin carre ili kako se vec zovu zelene cokolade sa celim zrnom lesnika. 64din. Super je cokolada bas me podseca na neka nemacke uvozne cokolada koja sam jeo kao dete. Sta je bese Keksi rekao za topljene cokolada, dobro, lose, dodaje se nesto da spreci to? Ove se bas dosta tope u ruci.

Link to comment
Na akciji trenutno u Lidlu one fin carre ili kako se vec zovu zelene cokolade sa celim zrnom lesnika. 64din. Super je cokolada bas me podseca na neka nemacke uvozne cokolada koja sam jeo kao dete. Sta je bese Keksi rekao za topljene cokolada, dobro, lose, dodaje se nesto da spreci to? Ove se bas dosta tope u ruci.

Mislim da je rekao, da kada se jednom otope, više nemaju savršenu konzistenciju? I da je valjda bolje odmah staviti čoko u frižider, da bi se sprečilo i to prvo topljenje, samo ne znam koliko to sad u tvom slučaju pomaže.

 

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...