Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

Agrokomerc, ima je u BiH, izvoze je i vani, ne znam da li i u Srbiju, U početku sam strepio da će samo tu prvu turu da naprave valjanom  i da će kasnije početi da je skrnave ali evo već peti mjesec je sve OK. Osim imena, nikakve druge veze nema sa onom nekdašanjom Agorkomercovom Mazom, potpuno novi proizvod.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 15.5.2019. at 19:45, fikret selimbašić said:


spacer.png

spacer.png

Ukoliko nisi, ovo probaj obavezno. Svaki ovdašnji Konzum i Bingo je imaju. Ova tamna sa 20% lješnjaka (ne crunchy, mada ima i ta vrsta) je bolja od Nutele, a ova blijeda tridesetpostotna je i bijelo iz Kinder Lade prejebala, komisijski utvrđeno :)

kupio 

Na akciji je u Bingu trenutno

Link to comment

Rene, ti si i za lino ladu rekao da je kao kinder lada a niđe veze između njih, ako odem za BG samo da kupim ovo sranje i ne bude barem slično, ne mora da bude ni bolje, roknuću te :D

Link to comment
3 hours ago, renne said:

Mogu samo reći da je bolje od kinder lade
Toliko
Toliko
Doduše, i cena je po ušima, ali vredi svaki pfening


Uh, sad mogu da odahnem :) Jeste cijena malo jača ali je ipak malo jeftnija od Nutele.



@slepa živana

Jest, mnogo bolja, ozbiljno. Trideset procenata lješnjaka se baš osjeti dok jedeš. I nije preslatka.

 

Edited by fikret selimbašić
Link to comment
1 minute ago, fikret selimbašić said:


Uh, sad mogu da odahnem :) Jeste cijena malo jača ali je ipak malo jefrinija od Nutele.



@slepa živana

Jest, mnogo bolja, ozbiljno. Trideset procenata lješnjaka i to se baš osjeti. I nije preslatka.

 

ovaj lino sa 16% je kod nas skuplji od nutele.

nego reci, jel su u mazi lešnici samleveni kao u nuteli, ili mora da se žvaće?

Link to comment
4 hours ago, renne said:

Mogu samo reći da je bolje od kinder lade
Toliko
Toliko
Doduše, i cena je po ušima, ali vredi svaki pfening

Koja je cena?

Idem prekosutra ubosnu pa da znam dal' da se cimam po bingu 

Link to comment


@slepa živana

Fino samljeveno, struktura kao stolarski git za bukovinu, ne mogu joj ljepši kompliment udijeliti, meni se uvijek kad bih radio s njim taj git jeo baš zbog boje i srukture :)

@dùda
Ne znam koliko koštaju na akciji, redovna cijena je 9 maraka za teglu od 700 grama i četiri i po marke manja tegla, 350 gr. Marka i par feninga jeftinije od Nutele.

Link to comment
2 minutes ago, fikret selimbašić said:



@dùda
Ne znam koliko koštaju na akciji, redovna cijena je 9 maraka za teglu od 700 grama i četiri i po marke manja tegla, 350 gr. Marka i par feninga jeftinije od Nutele.

pa za 700 g to meni i ne deluje preskupo, ali to sam ja, ne jedem puno slatkoga

kapiram ipak ako neko pravi palačinke sa tim kremom da se brzo potroši ta tegla

 

obzirom da je neko rekao da nije preterano slatko (ta preterana slatkoća me inače čini potpuno nezainteresovanom za te kremove), mislim da ću se iscimati da pronađem tu mazu i bingu

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...