Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

Je l da da "hvali" ima bolju ritmiku nego "fali"?
Nego!@darling, da imao sam i neskvik (ponekad), ali nije u tome poenta. I, da, ne citam sve sto pise keksi krem, samo sta postignem.Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
zar to nije "Kraš ekspres", to braon sa crvenim poklopcem?edit: jeste, našla samKra%C5%A1-Express-teglice-kroz-godine.jpga benko je imao providnu kutiju, koliko se sećam
yes please. right here please :cry:34hfmnl.jpg
Link to comment
pa koje si godiste i gde si odrastao?! mislila sam da si ti sredovecni iz jugoslavije... posto sam i ja, a u moje vreme u jugoslaviji neskvika i slicnih sranja nije bilo. kras ekspres se pojavio u osamdesetima?! mozda si imao rodjake u inostranstvu?! a i ako su ti donosili, jedno je bilo onda, a drugo je sada. citas ti sta keksi pise? :D
/Metuzalem mode on/ Pre svih instant verzija kakao napitaka, postojao je Krašev kakao prah, u žuto-smeđoj kartonskoj kutijici, a priprema je zahtevala poprilično zavitlavanja za osnovca željnog slatkog užitka u sopstvenoj režiji, pa sam prvi put uspeo da isprljam ceo šporet i pola kujne :) Nesquik se dovlačio samo iz inostranstva, pamtim četvrtaste kutije sa poklopcima od plave plastike. Nije bio loš ni kada se jede direktno iz kutije, Kraš Express je bio dobro rezervno rešenje dok se ne dovuče naredna kutijetina Nesquika. /Metuzalem mode off/
Link to comment
pa ne znam, stavljaju i neke droge u taj neskvik siguran sam. kupovo ja callebaut, nece dete da ga pije, kaze bolji neskvik :(
normalno da je bolji neskvik, zna dete šta valja, decu ne možeš prevariti
:(verovatni samo ima više šećera..a kad vidim da piše ,,obogaćeno vitaminima,, naježi mi se kosa na glavi,al dobro to sam samo ja <_<
Upravo to, cim ima vise secera normalno da ce se vise deci svideti, nije dzaba Nutella najpopularniji slatkis na planeti kad se gleda obim prodaje...deca najvise jedu slatkise, a vole sve sto ima tonu secera...Nesquik i jeste namenjen deci, mada to sa vitaminima i slicnim glupostima je sramota sto rade, daleko od toga da su stetni, samo nema potrebe da takvi prahovi furaju tu laznu parolu kako su zdravi i korisni...Ove ozbiljnije mesavine koje pravi Callebaut i slicni proizvodjaci su ipak za odrasle, porediti njih sa ovim decjim zajebancijama je kao porediti Odiseju u svemiru i Solaris sa Mocnim Rendzerima i Teletabisima...
Dragi Zabavnice Keksi, napisi koji red o Pionirovim Negro :kralj: bombonama - od koga je iskopiran ovaj proizvod? Ili je autentican?To su mi omiljene domace bombone, uvek imam sa sobom u dzepu/torbi/kolima i smaram ostale dok se ne ponude ^_^
Nije autentican, americka kompanija Goetze's je prva pocela da pravi tvrde bombone koje su mesavina mente i ekstrakta biljke licorice (valjda se na nasem jeziku zove sladic), posle su svi zivi poceli da prave iste takve bombone, narocito su popularne u skandinavskim zemljama...jedino se razlikuju po obliku, neke kompanije prave okrugle, neke duguljaste, neke kockaste, ali sve su iste, uglavnom su ili crne ili crno-bele...Prave se od secera, glukoznog sirupa, ekstrakta licorice, dekstroze, mleka u prahu, emulgatora i vestackih aroma...neko ubacuje i invertni secer, fruktozu, modifikovanu surutku, itd...nisam neki fan bombona...
Link to comment

Pa dobro, nije se desilo da kesica Haribo bombona ostane citava u mojoj blizini :DDaleko od toga da ne volim bombone...Jelly Belly, Skittles, Life Savers, Starburst, Tofita, Mentos, itd...nista od toga ne odbijam, samo mi nisu prioritet...Narocito volim M&M's, Maltesers, Werther's Original i Riesen...jedino sto to nisu klasicne bombone pa ih nikada ne ubrajam u tu vrstu proizvoda, ali su mi oni najomiljeniji od tih jeftinijih zezalica...

Edited by keksi krem
Link to comment
Pa dobro, nije se desilo da kesica Haribo bombona ostane citava u mojoj blizini :D
Meni su gumenjare skoro pa no. 1 slatkiš. Tamanim to u neograničenim količinama, i to samo one kiselkaste. To može da se jede dok se želudac ne raspadne od kiseline, to je jedini kraj. Moji dragi prijatelj do znaju, pa kad mi je bio rođendan, u svakoj drugoj kesi po neka kesica. Na kraju ih je bilo 15, 16, znaju šta volem. :D
Link to comment

E, kad smo se dotakli i bombona... Keksi, zasto Amerikanci jedu Tvizlera i Dzudzubija, pa jos kazu da vole?Kako se nesto tako grozno prvo napravi, a potom i stekne popularnost?

Link to comment
[/size]Meni su gumenjare skoro pa no. 1 slatkiš. Tamanim to u neograničenim količinama, i to samo one kiselkaste. To može da se jede dok se želudac ne raspadne od kiseline, to je jedini kraj. Moji dragi prijatelj do znaju, pa kad mi je bio rođendan, u svakoj drugoj kesi po neka kesica. Na kraju ih je bilo 15, 16, znaju šta volem. :D
+1 za gumene bombone.najvece je razocarenje kada dobijem haribo a bude izmesano sa onim crnim licorice odvratnostima.Inace pre dv e godine u Lilu sam bio u Haribo outletu :D
Link to comment
[/size]Meni su gumenjare skoro pa no. 1 slatkiš. Tamanim to u neograničenim količinama, i to samo one kiselkaste. To može da se jede dok se želudac ne raspadne od kiseline, to je jedini kraj. Moji dragi prijatelj do znaju, pa kad mi je bio rođendan, u svakoj drugoj kesi po neka kesica. Na kraju ih je bilo 15, 16, znaju šta volem. :D
Kad smo vec kod gumenjara,ima u Maxi-u Delahaizovo pakovanje belgijskih gumenih bombona od 500 grama za oko 180 din.Apsolutna fantazija!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...