Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Ali neće, biće samo još gore :)

 

Cijena napretka, jbg. Uostalom, zamena baterije i u modelima sa fiksnom baterijom ne bi trebalo da je neverovatan problem za neki servis, pa eto obrta i u domaćem privatnom sektoru...

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma kaki, gledao sam manuel, vrlo prosto sve izgleda, jedina je razlika u skidanju poklopca, koji bi prilikom vracanja valjalo mozda malo zaliti silikonom.

Link to comment

Motorola Moto G trece generacije kosta oko 170 evra i mislim da u se baterija menja :)

Na koji si ti model mislio?

GSMArena kaže noup za bateriju. 

 

Komentar za cenu je bio više onako generalno, nevezano za taj model. 

Link to comment

Ja sam se malo igrao sa koleginim Moto G 3 generacije... bombona telefon, za 170e ne postoji bolji telefon, a ako ima 16GB prostora ima i 2 GB RAM memorije.Moja Lumia 830 nije ni prineti :(

 

I meni se cini da ce WP ubiti stagnacija i manjak aplikacija i razvoj postojecih...

 

Lumia 830 je godinu dana stariji uređaj, pa je jedino fer uspoređivanje s nekim droidom istog cjenovnog ranga iz tog razdoblja. (pa da ih vidimo kako rade danas side by side)

Osim toga, Moto G3 nema izmjenjivu bateriju, nema mogućnost spajanja na wifi i nema stereo. Za mene osobno, katastrofa. Nikad to ne bih kupila.

 

A i nije baš točno da se stagnira: http://www.windowscentral.com/windows-mobile-weekly-digest-april-3-2016?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Edited by Zoe
Link to comment

Moj zez, ali svejedno.

Lumia 830 je minimum godinu dana starija

Lumia 830 ima NFC, Moto G nema

Lumia 830 ima stereo speakers, Moto G nema

Lumia 830 ima izmjenjivu bateriju, Moto G nema

 

Pa tko voli...

Link to comment

Ali neće, biće samo još gore :)

 

Cijena napretka, jbg. Uostalom, zamena baterije i u modelima sa fiksnom baterijom ne bi trebalo da je neverovatan problem za neki servis, pa eto obrta i u domaćem privatnom sektoru...

Ma nikakav problem nije zameniti bateriju. Ja sam menjao slupan displej na mojoj 920-tici, , baterija je bukvalno na jednom šrafu.

Link to comment

Sve te prednosti su manje važne spram toga da koristi Win. Videćemo šta će preostali deo Nokie izbaciti sad kad je istekao smartfon deo non-compete klauzule sa MSom. Možda izbace neki kickass Android.

Edited by miki.bg
Link to comment

Ma ti se šališ :)

 

Lumia 830 je u svakom pogledu bolji uređaj:

 

http://gsmversus.com/motorola-moto-g-(3rd-gen)/nokia-lumia-830/

 

U tekstu nije navedeno, ali ima izmjenjivu bateriju i nadogradnju na W10.

Sve zavisi od realne upotrebe - koliko puta si do sada menjala bateriju na tom telefonu ili koliko i za šta koristiš nfc? Ako čovek to realno ne koristi, onda je to još samo jedna stavka na papiru, koju je korisnik platio, a stoji tu zlu netrebalo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...