Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

2 hours ago, namenski said:

Da vidim da li sam dobro razumeo: Staljin nastm je osamario, kaznio i priustio nam period u kome su Rusi bili drzani po strani od ove zemlje? Zaboravio si da dodas nasu nezahvalnost i to sto se nismo primereno zahvalili na samaru.

nemam pojma zašto se buniš... meni je jako drago da su ovi naši izdali svetle ideale lenjinizma. SFRJ je zahvaljujući njihovoj izdaji bila daleko prijatnije mesto od bilo koje druge komunističke države.

Link to comment
36 minutes ago, Gandalf said:

nemam pojma zašto se buniš... meni je jako drago da su ovi naši izdali svetle ideale lenjinizma. SFRJ je zahvaljujući njihovoj izdaji bila daleko prijatnije mesto od bilo koje druge komunističke države.

 

...i od mnogih kapitalistickih.

 

Link to comment
32 minutes ago, Gandalf said:

nemam pojma zašto se buniš... meni je jako drago da su ovi naši izdali svetle ideale lenjinizma. SFRJ je zahvaljujući njihovoj izdaji bila daleko prijatnije mesto od bilo koje druge komunističke države.

Hvala drugu Josifu Visarionovicu, ocu i vodji citavog naprednog covecanstva, sto nas je pedagoskim batinama ucinio boljim mestom za zivot.

Smrt izdajicama ideala komunizma i svetske Revolucije, drugovima Titu, Rankovicu, Kardelju i Djilasu, tim psima svetske reakcije koje je tek vaspitni samar druga Staljina izveo na pravi put i Jugoslaviju ucinio boljim mestom za zivot...

 

Dobro je ovako ili da doradjujem?

 

I, zamolih te nesto :sad:

Link to comment
26 minutes ago, 3opge said:

...i od mnogih kapitalistickih.

SFRJ je zahvaljujući njihovoj izdaji bila daleko prijatnije mesto od bilo koje druge komunističke države od svih drugih autoritarnih država, bilo da su u pitanju levi (SSSR, Kina, Poljska) ili desni (Španija, Grčka, Čile).

 

može?

Edited by Gandalf
Link to comment
5 minutes ago, dillinger said:

To je taj nezavisni i objektivni HRW

Sve su to firme osnivane tokom Hladnog rata, kada je Zapad otkrio da su takozvana ljudska prava odlican materijal za manipulacije sva vrste.

Lepo zvuci, tesko se meri i odmerava, a pruza priliku da se zauzme odvratan i licemeran moralizatorski stav, obaska sto pominjanje ljudskih prava zapusi usta svakom kobi, cak i dobronamerno, kritikovao po nesto.

 

Kada se zavrsio Hladni rat doslo je njihovih 5 minuta: besomucno nadmocno moralisanje, sloboda da se daju prelazne ocene drzavama, siroko polje za delovanje likova poput ovog gore...

Link to comment
×
×
  • Create New...