Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

^^Pa to. Covek savetnik predsednika, pa dve godine posle odvikava ljude od gledanja politicara setnjom pored auto-puta.

Edited by Yoda
Link to comment

ovo mu je malo nategnuto ostatak članka je sasvim okej izuzmemo li histerično femkast ton  :fantom:

 

Židovi (0,2 posto svjetskog stanovništva) osvojili su 139 Nobelovih nagrada za znanost i književnost, a svi muslimani svijeta (21 posto svjetskog stanovništva) četiri.
Link to comment

ja takođe mislim da uz sav arsenal nategnutih konstrukcija (koji se u pamfletu inače i podrazumeva), ovde ima sasvim pristojna količina argumenata o kojima izvan crno-belih vizura - ima smisla voditi diskusiju.

što ja svakako neću raditi, samo velim...

Link to comment

Tupan, zaista. 

 

Ovo je toliko pogrešna linija argumentacije da je prosto besmisleno upuštati se u polemiku sa takvim čovekom. Pazi sad. 

 

Izrael nije, ponavljam, nije idealna država. Ali, pazi sad. Izrael je, takav kakav je, mitska Atlantida za cijeli taj talibanski mrak usred kojega isijava kao dijamant u blatu.

 

Da preletimo po bliskoistočnoj regiji:

 

Dakle, Izrael je JEDINA slobodna zemlja na Bliskom istoku.

 

 

Kako? Zašto? Šta kvalifikuje Izrael da je okarakterišemo kao slobodnu zemlju? Ok, otpisali smo one neslobodne, s pravom, ali kako to znači da je Izrael slobodan?

 

 

I kada se u ovim redovima pronađe neka osnova za polemiku, svakako ne dolazi u obzir polemika sa autorom redova. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...