Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Sara said:

obično imam pozitivne predrasude o lepim ljudima, ali ta Nina, od prvog pogleda mi je odavala utisak 1ogavne gluperde

 

 

Ja mislim da ona nije nesto preterano maligna, ali ja i inace predugo mislim dobro o ljudima za koje se posle ispostavi da nisu tak onesvesmni i bez losih namera ipak.

Hocu reci utisak mi je lepa glupa neopterecena savescu ali ne agresivno maliciozna. E sad...

 

Link to comment
3 minutes ago, Sara said:

Pre braka sa Lečićem mi je bila lepa i dosadna (sto je čudno jer lepota je zabavna sama po sebi), a posle je postala osoba koja izaziva mučninu. Seksipila nije imala nikad.

 

well... 

 

Not Bad Kind Of GIF by MOODMAN

 

 

  • +1 1
Link to comment

Gospode.

 

Ona pojma nema, samo joj rekli -> maši u kameru. :( 

 

Mene još više iznervira kad je neko ovoliko lep, a ovoliko glup, ovakva lepota je vlasništvo čovečanstva i ti to skrnaviš unutrašnjim pavijanom,   bukvalno me ontološki nervira. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, fusion_ said:

A ja prijavih jutros pa mi je verovatno zato ne prikazuje :D

 

botovi rade prekovremeno, jutros imala 3k lajkova, sada oko 10k

 

(pogledaj iz browsera, može i inkognito mod ili ako nisi ulogovan na insta i preko weba)

 

  • +1 1
Link to comment

Iskljucila je komentare za taj post koliko vidim, lajkova koliko vidim 5122 za sad. Obicno ima 1.5-2.0k lajkova po postu, ukoliko nije slika u bikiniju ili naglasenog dekoltea.

Edited by Tinman
Link to comment
23 hours ago, Sara said:

Pre braka sa Lečićem mi je bila lepa i dosadna (sto je čudno jer lepota je zabavna sama po sebi), a posle je postala osoba koja izaziva mučninu. Seksipila nije imala nikad.

 

Meni nije seksipilna, ali ako si nekad naletela na njenu emisiju, nije bilo muskarca koji se nije postrojio pred njom u intervjuima. Mislim da je vecini muskog sveta ona skroz ok cak sta vise ;)

Link to comment

vise puta sam se bio u drustvu sa njom, zbog posla.

zena je (dakle po izgledu, ne po pameti/sharmu/whatever) zmaj. ne avion nego space shuttle. nije moj tip (srecom? nazalost?) i ima milion mana za koje covek moze da se uhvati.

ali je bomba nevidjena. i muskarci i zene se okrecu za njom, traze njeno drustvo, napadaju bez prestanka, apsolutno niko nije ravnodusan. to ne mozete zamisliti, ja se sa time nisam u zivotu sreo.

 

moze 'ladno da ode na onlyfans, postavlja fotografije npr u kupacem, ili donjem vesu - bila bi milionerka. mogla bi od toga - ne lepo nego fantasticno - da zivi do kraja zivota.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...