Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

59 minutes ago, aram said:

@Ptica trkacica

 

fejk je, vidiš da prate jedan drugog i dalje. nego, jel ovaj uvek ovako glumpav?

 

Pretežno jeste, mada ponekad ima i svetle momente, ali znatno redje nego nadobudno lupetanje bez pokrića.

 

Pisala sam već o njemu, ali nUmem da pronadjem post.

 

Iz Vander bara završio je u Vremenu zahvaljujući zabavljanju sa Žarkovićevom ćerkom, inače ne bi video ni  n od novinarstva.

 

Posle se nakačio na grantove i nebo je bilo granica.

 

U sve se meša, kao margarin i sve zna o svemu :D

  • Hvala 2
Link to comment
51 minutes ago, Svemir Zeka said:

Možda je Istok serdar, a Strongmen vojvoda?

Taman su za serdarvojvodisanje, stvoreni jedan za drugog :D

  • +1 1
Link to comment
Just now, aram said:

 

ajajao, hvala na ovome, sad tek znam odakle mi je poznat sve ovo vreme :rolf:

Pa ja se čudim otkud ga ti ne znaš, ali verovatno si se već odselio kad je on zasijao :D

Link to comment
1 hour ago, aram said:

@Ptica trkacica

 

fejk je, vidiš da prate jedan drugog i dalje. nego, jel ovaj uvek ovako glumpav?

 

Kako mene nerviraju on i Culibrk, jos kad su u duetu..I Vesna Malisic..izem ti ja  to opoziciono novinarstvo..

Link to comment
[mention=536]Ptica trkacica[/mention]
 
fejk je, vidiš da prate jedan drugog i dalje. nego, jel ovaj uvek ovako glumpav?
 

I gluplji....
Biće da i menađeri koji su mu dali ključeve od kola shvataju to, al šta sad...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Vrlo rado menja prezentere kad su na odmoru, a ne ume ni vesti da pročita, dikcija nula, ne zna ni u koju kameru da gleda, ali on je čovek direktor televizije.

 

A u sport što se razume, prosto kida :lolol:

  • +1 2
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Zamisli jednog Anastasijevića u poređenju

 To bi bilo  svetogrdje porediti njih dvojicu. I on ode prerano, baš sam ga gotivila :cry:

 

U Srbijici izgleda najdalje doguraju suštinski neutemeljeni, ali zato nadobudni i nametljivi paceri, a pravi ljudi, ili sagore prerano, ili nikad ne dodju do izražaja od ovakvih poput Goeorgijeva i to je tužno baš.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Ptica trkacica said:

 To bi bilo  svetogrdje porediti njih dvojicu. I on ode prerano, baš sam ga gotivila :cry:

 

 

Naravno. Nego sam danas pričala o njemu, bio nam je i on blizak, ne mogu da ožalim njega što kao čoveka, što kao novinara. Mislim da ne znam ime koje bih uporedila s njim. 

 

Zanimljivo koliko su najkvalitetniji u branši nepretenciozni, uvek. 

  • +1 1
Link to comment

Nepretenciozni su, jer rade najbolje što mogu svoj posao i misle da je to sasvim dovoljno. I trebalo bi da je sasvim dovoljno.

 

Verujem da je tako u nekim razvijenijim društvima, nego što je naše.

 

Kod nas je danas došlo vreme da ako ne ideš naokolo i ne samohvališeš se i samoreklamiraš do besvesti, niko te ne uzima za ozbiljno. Misle da si tunjav, nesposoban, neprilagodjen.

 

A ti pretripovani, čak iako prave velike fejlove na poslu, nekako to ispeglaju. Pa evo ga Georgijev. Čist primer.

 

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Ptica trkacica said:

Vrlo rado menja prezentere kad su na odmoru, a ne ume ni vesti da pročita, dikcija nula, ne zna ni u koju kameru da gleda, ali on je čovek direktor televizije.

 

A u sport što se razume, prosto kida :lolol:

 

Bar je od toga odustao... Ostatak redakcije zna da čita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...