Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

18 minutes ago, radisa said:

Bukvalno nam poručuju da se jebemo... :fantom:

 

To i mi njima poručujemo :D Btw, statističari uvek poručuju da se ne može računati 70.000 x 100 = 0, ali živo me zanima kako tačno funkcioniše ta računica, koliko dugo još država može da priušti da godišnje gubi 70 ili više hiljada ljudi pre nego što bukvalno iščezne?

Link to comment
 
To i mi njima poručujemo [emoji3] Btw, statističari uvek poručuju da se ne može računati 70.000 x 100 = 0, ali živo me zanima kako tačno funkcioniše ta računica, koliko dugo još država može da priušti da godišnje gubi 70 ili više hiljada ljudi pre nego što bukvalno iščezne?
pa ne znam da li imamo neki primer takvog ischezavanja u savremeno doba :unsure:

obichno (valjda) dodje neki drugi narod, malo po malo, nije bash da se dogadjaj meri u nekim malim jedinicama, pretpostavljam, mozda je samerljiv sa jednim ljudskim zivotom, kao, kad sam bio mali, bilo je puno nashih, sad sam mator i ima puno njihovih, ili tako neshto...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

pa ne znam da li imamo neki primer takvog ischezavanja u savremeno doba :unsure:

obichno (valjda) dodje neki drugi narod, malo po malo, nije bash da se dogadjaj meri u nekim malim jedinicama, pretpostavljam, mozda je samerljiv sa jednim ljudskim zivotom, kao, kad sam bio mali, bilo je puno nashih, sad sam mator i ima puno njihovih, ili tako neshto...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

izjava stvarno jeste tupava i za ovde no, suština je u ovom bubinom. poziv da se češće i kvalitetnije yebe kako bi "nas" bilo što više. više nego "njih"

Edited by djordje geprat
Link to comment

Što je najgore dosta tih likova taj identitet arči iz čisto praktičnih razloga, ovaj glavonja bi vjerovatno ostao neki ćato u nekoj opštini da nije zajahao talas i po ključu i preko stranke i Dodika došao u poziciju da drma bosanskim pravosuđem, taj se svog srbovanja sjeti samo kad se uhvati za novčanik, ja koji uopšte nemam razvijen taj živac mislim da sam veći Srbin (šta god to značilo) kad odem da se poklonim braniocima Beograda, da obiđem spomenik Karađorđu ili Studenicu i iskažem poštovanje onom čime srpski narod zapravo može i treba da se ponosi, a one ovi isprazni gestovi i isprazne riječi.

 

Urađenost pride.

Link to comment
On 10.7.2022. at 20:25, Time Crisis said:

 

To i mi njima poručujemo :D Btw, statističari uvek poručuju da se ne može računati 70.000 x 100 = 0, ali živo me zanima kako tačno funkcioniše ta računica, koliko dugo još država može da priušti da godišnje gubi 70 ili više hiljada ljudi pre nego što bukvalno iščezne?

 

Sasvim dovoljno dugo za sve njihove potrebe.

  • +1 1
Link to comment

ja uopšte ne razumem to srbovanje i bilo koje drugo ****anje. kada smo ja, sergej, ping ping pong, hans, džon.......isti krivak sastavljen od mesa, kostiju i vode. tu posebnost. a isti smo seronje koji vole, mrze, čine dobro i zlo.

 

lepo reče maršal. srbin po profesiji.

 

joj, ko ono reče da srbin mora da se preziva sa "vić" na kraju?

Link to comment
13 hours ago, Lancia said:

FXdusYEXoAAWMfN?format=jpg&name=medium

 

e: nema veze, ako neko van foruma pogresno shvati foru mogu da popijem i prijavu :D 

Edited by Lord Stef
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...