Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovako se suptilno žene upućuju razmišljaju o budućnosti etniciteta više od jednog minuta :lolol:

 

U zagrebačkoj župi organiziran tečaj na kojem žene za 120 kn uče o plodnim danima

 

Quote

 

TEČAJ "ŽENA ZNA"
Najavljujemo jednodnevni tečaj namijenjen svima koji žele upoznati metodu prirodnog planiranja obitelji. Naučite pratiti plodne/neplodne dane, a prije svega saznajte:
Što je istina o čovjekovom tijelu, o plodnosti? Kako živjeti bračni odnos u skladu s Božjim naumom? Što znači biti otvoren životu i živjeti odgovorno roditeljstvo? Je li kontracepcija rješenje?

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

During the war: Meni je samo žao što ga moj pokojni kum  nije istamburao i bacio u more 1974. kad smo plovili na brodu za Mljet, obostrano žestoko pijani. Bilo ih je otprilike 5 na nas dvoje, plus su imali neke čakije. Ja sam tražio  rezervni položaj ali je ova gnjida bila prevelika kukavica da se potuče. Na Mljetu je bilo još jedno petnaestoro iz njegove ekipa Sarajlija a naših još dvoje iz Beograda. Bilo bi veselo ali  je situacija deeskalirala pa su Sarajlije kasnije reketirale ceo kamp za mleko kad nam je trebalo za palačinke. Da ga je kum dohvatio ostali bi bez par dobrih filmova i bez ljudske mizerije.

Edited by Luther
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...