Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

53 minutes ago, Valkyrie said:

Otišla mu na Tw profil, ova budala zaslužuje svoj topik dole na Deponiji.

Malo mi smešno al' onako tužno mi smešno. 

Bio mi na gajbi 1997 godine. Tada je bio u Evropskim demokratskim studentima (EDS) funkcioner. Kad je DS izašla iz te organizacije posto smo postali levi centar, u nju je mesto nas uleteo Tibor Jona sa nekom svojom fantomskom studentskom organizacijom desnog centra. 
 

Kad mi je ušao na gajbu (Ginter ne Tibor) je rekao nešto kao - jao pa ovaj stan bi mogao biti i u Becu (ima diploma mog pradede sa Medicinskog u Beču iz 1912 godine i neki a-u nameštaj). 
 

Ja se mislim, picka ti materina jel si očekivao da sedimo u pećini. Moja mama se uvek seti kako joj se naklonio kada se pozdravljao sa njom… Pravi je Austrougar…

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Bio mi na gajbi 1997 godine. Tada je bio u Evropskim demokratskim studentima (EDS) funkcioner. Kad je DS izašla iz te organizacije posto smo postali levi centar, u nju je mesto nas uleteo Tibor Jona sa nekom svojom fantomskom studentskom organizacijom desnog centra. 
 

Kad mi je ušao na gajbu (Ginter ne Tibor) je rekao nešto kao - jao pa ovaj stan bi mogao biti i u Becu (ima diploma mog pradede sa Medicinskog u Beču iz 1912 godine i neki a-u nameštaj). 
 

Ja se mislim, picka ti materina jel si očekivao da sedimo u pećini. Moja mama se uvek seti kako joj se naklonio kada se pozdravljao sa njom… Pravi je Austrougar…

 

A i ti svakog primaš na gajbu...

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, JozoMujica said:

 

A i ti svakog primaš na gajbu...

Bila zvanicna delegacija. Organizovao sam im večeru da nas prime u organizaciju. 

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Bila zvanicna delegacija. Organizovao sam im večeru da nas prime u organizaciju. 

 

Ma kapiram, zajebavam se. :D

Link to comment
46 minutes ago, Frile said:

propustio je da zatraži da se moskva šnit rinejmuje u ... kijevski kotlet, bem li ga 

Razlog što još slobodno šeta po Beogradu a ne leži u nekom jarku je  što se nije setio ruske salate. 

  • Haha 4
Link to comment
Bio mi na gajbi 1997 godine. Tada je bio u Evropskim demokratskim studentima (EDS) funkcioner. Kad je DS izašla iz te organizacije posto smo postali levi centar, u nju je mesto nas uleteo Tibor Jona sa nekom svojom fantomskom studentskom organizacijom desnog centra. 
 
Kad mi je ušao na gajbu (Ginter ne Tibor) je rekao nešto kao - jao pa ovaj stan bi mogao biti i u Becu (ima diploma mog pradede sa Medicinskog u Beču iz 1912 godine i neki a-u nameštaj). 
 
Ja se mislim, picka ti materina jel si očekivao da sedimo u pećini. Moja mama se uvek seti kako joj se naklonio kada se pozdravljao sa njom… Pravi je Austrougar…
Mene više zanima šta je radio Tibor Jona [emoji12]







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Mene više zanima šta je radio Tibor Jona emoji12.png







... Shiit has hit the fan
 

 

On je došao da overi stan, da li je salonac na Tašu koji možeš iznajmiti nekom i tako mu ulepšati dan :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...