Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Au kakva neprijatnost, plus i na nekom simboličnom nivou ovo bacanje papira u vodeni tok je besmisleno.

Tačno poslije ovakvih performansa logični sledeći korak je učlanjenje u SNS. Prvo Boško pa ovi.

Link to comment
53 minutes ago, James Marshall said:

Au kakva neprijatnost, plus i na nekom simboličnom nivou ovo bacanje papira u vodeni tok je besmisleno.

Tačno poslije ovakvih performansa logični sledeći korak je učlanjenje u SNS. Prvo Boško pa ovi.

 

Meni je bilo neprijatno dok sam gledao.

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, JozoMujica said:

 

Meni je bilo neprijatno dok sam gledao.

bila je prošle nedelje jedna konferencija za štampu, čini mi se negde oko kraljeva, ćuta, rundek i neke dve žene iz ekološkog ustanka... teška neprijatnost. samo je jedna od ove dve žene govorila suvislo. mislim da su takvi javni nastupi štetni za našu stvar.

Link to comment
bila je prošle nedelje jedna konferencija za štampu, čini mi se negde oko kraljeva, ćuta, rundek i neke dve žene iz ekološkog ustanka... teška neprijatnost. samo je jedna od ove dve žene govorila suvislo. mislim da su takvi javni nastupi štetni za našu stvar.
realno, nishta nije korisno za nashu stvar. drugo, kao da to ima veze. mi treba da isteramo nashe makar sve bilo jebeno pogreshno.

kad je lupetanje gluposti sprechilo nash narod da izbrljavi apsoutno sve. ili podstaklo. ili bilo shta biggrin.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

E naravno zli i pokvareni tupan Krlo je opet dosao do izrazaja, a vezano za Kragujevcanina Bogdana Raonica, srudenta generacije za smer matematika i fizika, stipendistu francuske vlade, koji je diplomirao pre par dana, ali je prosle godine uhapsen u Kg i drzan 48h u zatvoru bez vode i hrane, iako nista uradio nije. Imate sve ovde

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/topic/18007-Novi-lav-topik&do=findComment&comment=5109990

Elem, to je bio uvod jer nastupa tupan Krlo, koji je posle svoj komentar obrisao, but jbgica



3c583f7e089cc307eb791cbf432319ed.jpg

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Još malo Krloa

 

E6zNOMjXsAE1kpI?format=jpg&name=4096x409

 

 

Sad baš otišao na njegov tviter, svaka druga reč mu je "šiptar", "balija", da li je tako pisao i kad je bio Tadićev savetnik?

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...