Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Naravno da nije i meni je postalo  tužno da pratim ovo ponižavanje, skoro kao kad gledam iskorišćavanje ljudi narušenog mentalnog zdravlja u rijaliti sranjima i sve mu je gore. Lik je postao maskota za krindž i mim i Biba Struja interneta. 

Edited by Taihoskopija
  • +1 1
Link to comment

takav je sad svet, mi smo u obavezi da opredelimo projektni budzet za komunikaciju sa javnoshcu i onda morash da se trtish po mrezama i ne znam gde, da vuchesh narod za rukav, samo da ti kazem o magnetskom momentu neshto molim te, mnogo je lepo, onda to i ocenjuju, morash bit interesantan da opravdash budzet :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Ja nisam baš ubedjen da je za njegov (ili bilo čiji posao) dobro da ispadaš ovakav idiot.

U njegovom slučaju ovo još i ima smisla. Ciljna grupa su mu nove generacije digitalnih marketara koji će dati par stotina evra za njegov kurs, oni ionako vole Elona Muska koji uz jutarnju kahvu otkuca tvit i skrlja pola berze pa im se ovo uklapa u taj nastup. A proglašavan je budalom x puta do sada, na to je navikao. 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

U njegovom slučaju ovo još i ima smisla. Ciljna grupa su mu nove generacije digitalnih marketara koji će dati par stotina evra za njegov kurs, oni ionako vole Elona Muska koji uz jutarnju kahvu otkuca tvit i skrlja pola berze pa im se ovo uklapa u taj nastup. A proglašavan je budalom x puta do sada, na to je navikao. 

 

Vrlo upitno. Kurs mu se solidno prodaje, košta 30k, ali nije tu samo on već Bildi i cela ekipa…

Konkretno znam neke ljude koji su tokom pandemije hteli upisati takav kurs i pitali mene za savet pošto njega smatraju debilom. I dobar deo struke ga smatra debilom. 
A ciljna grupa bi mu prvenstveno trebali biti neki ljudi iz biznisa, potencijalni klijenti koji će ga angažovati kao konsultanta, ili eventualno platiti da obučava zaposlene. Nikako nije dobro ako ga i oni smatraju debilom.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Kontam da se odavno navikao da bude kontroverzna ličnost. :happy:Iste priče su se o njemu pričale i pre 10 godina, i dalje tera, a i imao je razne korporativne klijente. Ne znam da li još radi za Frame. 

13 minutes ago, mraki said:

Nikako nije dobro ako ga i oni smatraju debilom.

 

  • +1 2
Link to comment

Mislim da ne od kako su prodati, ali nije ni bitno, svakako ima korporativnih klijenata. A po nekim njegovim istupima rekao bih da ima i tezge vezane za državnu kasu, što je priča za sebe. 

Kako god da okreneš, mislim da se malo preračunao i da ima pogrešnu logiku. Poslovni konsultant nikako ne treba biti predmet sprdnje i privlačiti pažnju na isti način kao neka rialiti zvezda recimo.

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, mraki said:

Vrlo upitno. Kurs mu se solidno prodaje, košta 30k, ali nije tu samo on već Bildi i cela ekipa…

Konkretno znam neke ljude koji su tokom pandemije hteli upisati takav kurs i pitali mene za savet pošto njega smatraju debilom. I dobar deo struke ga smatra debilom. 
A ciljna grupa bi mu prvenstveno trebali biti neki ljudi iz biznisa, potencijalni klijenti koji će ga angažovati kao konsultanta, ili eventualno platiti da obučava zaposlene. Nikako nije dobro ako ga i oni smatraju debilom.

Dobar deo struke ga smatra debilom, ali dobar deo struke svakog osim sebe smatra debilom:sleep:. A nagađam da se ti kursevi sada loše prodaju čiji god da su, pošto su namenjeni početnicima koji ih najverovatnije ne plaćaju svojim novcem. Vidim da ih mnogi štancuju i sveukupno je upitno koliko se to prodaje. Autori, pak, gledaju da se nakače na EU/državne projekte, valjda i to nešto znači. 

 

A što se tiče korporativnih klijenata, mislim da je saradnja sa Frameom sasvim dovoljna referenca.

Link to comment

idemo dalje, gdin više puta dnevni tupan, a sada i laureat za darvinovu nagradu

 

dame i gospodo, tomislav momirović aka toma mona

 

:hail:

 

 

Link to comment

Sad se pitam da li to svi oni samoinicijativno pokušavaju da se prikažu kao sav normalan svet kad su videli Vučića na IG da jede suljpa, burek i ćevape, ili je to iz PR mračne komore stiglo: jednom nedeljno po jedan istaknuti funkcioner da se prikaže u kućnoj atmosferi kako krka nešto.

 

Da ne bude zabune: ja sam još smotaniji od njega.

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, ragasto said:

Dobar deo struke ga smatra debilom, ali dobar deo struke svakog osim sebe smatra debilom:sleep:. A nagađam da se ti kursevi sada loše prodaju čiji god da su, pošto su namenjeni početnicima koji ih najverovatnije ne plaćaju svojim novcem. Vidim da ih mnogi štancuju i sveukupno je upitno koliko se to prodaje. Autori, pak, gledaju da se nakače na EU/državne projekte, valjda i to nešto znači. 

 

A što se tiče korporativnih klijenata, mislim da je saradnja sa Frameom sasvim dovoljna referenca.

Kursevi su doživeli pravi bum za vreme korone, i to još uvek solidno vozi.

Istokovu stručnost u odredjenim stvarima uopšte ne dovodim u pitanje, samo kažem da su mu ovakvi ispadi ozbiljan minus kod ozbiljnih ljudi/potencijalnih klijenata. 

  • +1 1
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...