Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Naravno da namerno rade, izazivaju uslovni refleks kod beslovesne raje. Čim se desi neko sranje izazvano (ne)delovanjem vlasti, automatski se zna ko je kriv - Đilas

Da sam na Đitlerovom mestu, tužio bih Bakareca dok mu ne uzme svu imovinu, i onaj Konanov mač s kojim se onomad slikao.

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ovo je sad problem na nivou PR-a jer ih je NDB "čačnuo" i ranije onim pisanjem EBRD oko deponije, a verovatno su pare već potrošene na nešto drugo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Naravno da namerno rade, izazivaju uslovni refleks kod beslovesne raje. Čim se desi neko sranje izazvano (ne)delovanjem vlasti, automatski se zna ko je kriv - Đilas

Da sam na Đitlerovom mestu, tužio bih Bakareca dok mu ne uzme svu imovinu, i onaj Konanov mač s kojim se onomad slikao.

Za uvredu sud kažnjava sa simboličnih 1000e... Ne mozeš mu uzeti ništa...

 

Koliko je Djilas puta dobio na sudu DJV i ništa...

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Filozof manijak said:

ne bih ga tužio za uvredu, nego za poziv na linč i pretnje smrću. Al dobro, ne razumem se u pravo. Ovo je dno dna što Bakarec radi

Ih, sećaš se njegovog stranačkog kolege, koji je lagao pa rekao, puj pike ne važi, to je bilo u duhi stranačke borbe:

 

Quote

Dana 17. maja 2004. godine, kao šef štaba Demokratske stranke Srbije, Dejan Mihajlov je na konferenciji za štampu novinarima rekao da zna ko je ubio premijera Srbije dr Zorana Đinđića. Optužio je rukovodstvo Demokratske stranke.[1]

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Dokle god javno izrečena reč ne bude nosila težinu odgovornosti (puj pike ne važi) mi ćemo se valjati u blatu i govnima. Lično, ja bih ovog homunkulusa od Bakareca tužio do poslednjeg dinara za ovu gadost, ali ko pa mene pita.

Link to comment

ovo sa bakarčevim budalasanjem o paljenju skupštine i ostalog. zar nije on bio u DSS 2000. možda i palio? i, gde je bio 2008 kada je paljena USA ambasada?

Link to comment
4 minutes ago, djordje geprat said:

ovo sa bakarčevim budalasanjem o paljenju skupštine i ostalog. zar nije on bio u DSS 2000. možda i palio? i, gde je bio 2008 kada je paljena USA ambasada?

Onaj kome je ovo namenjeno se ne seća 2008. Ne seća se ni prošlog meseca. Bakarec je oduvek u SNS-u, dobroj partiji protiv koje su loši ljudi. Taj nivo, ni makac dublje ili smislenije.

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ih, sećaš se njegovog stranačkog kolege, koji je lagao pa rekao, puj pike ne važi, to je bilo u duhi stranačke borbe:

 

 

pa gde se seti ovog govnara?

Kako njega nema u SNS ? da li je ziv  ili je umro od neke sporo-bolne leukenije ( :naughty: nadam se )?

Link to comment
36 minutes ago, djordje geprat said:

ovo sa bakarčevim budalasanjem o paljenju skupštine i ostalog. zar nije on bio u DSS 2000. možda i palio? i, gde je bio 2008 kada je paljena USA ambasada?

Bakarec je bio pravni zastupnik DOS-a 2000 godine u izbornoj komisiji, ako se dobro sećam...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...