Jump to content
IGNORED

najbolja stvar koju ste ikad čuli, ali samo jedna.


MocaVukotic

Recommended Posts

ne znam koliko se slažete, ali čini mi se da je ovo do sada jedna sasvim solidna VA kompilacija. možda bi mogao neko ko zna kako, i ko ima vremena, da kreira kanal na jutjubetu,,, neki PPP best of

Link to comment
ne znam koliko se slažete, ali čini mi se da je ovo do sada jedna sasvim solidna VA kompilacija. možda bi mogao neko ko zna kako, i ko ima vremena, da kreira kanal na jutjubetu,,, neki PPP best of
ja bih rado, ali sam na putu. posebno sto mi se dosad sve svidja, a i meatloafa cu nekako preguratiSent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
ona ti je soulmate kakav ti nikad nijedan covek nece biti, ---
zaobilazila sam temu iz istih razloga kao batticuore i pomalo me iritirao topik. ali ako prihvatim ovo gore, ili ono da sam država šta bi mi bila himna, ili da kažem ko sam ja kad bih bila muzika, onda nema dileme
Link to comment
ja bih rado, ali sam na putu. posebno sto mi se dosad sve svidja, a i meatloafa cu nekako preguratiSent from my iPhone using Tapatalk
Umem ja i pateticnije od cufte, ali topic kaze samo 1Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...