Jump to content
IGNORED

najbolja stvar koju ste ikad čuli, ali samo jedna.


MocaVukotic

Recommended Posts

Ja sam dobio neku specijalnu pretnju od YT zbog ponovljenog kacenja Dylana. Da mi ne bi ukinuli taj account*, morao sam da uradim malu online obuku o "intelektualnoj svojini na YouTube-u" (ne zajebavam).
pa ne mogu da verujem :lol:
Link to comment
Hurricane
:thumbsup:
Dilana brišu nemilosrdno. Ostavljaju neke live snimke, ali ja najviše volim originalni studijski sa albuma Desire.
Ja sam dobio neku specijalnu pretnju od YT zbog ponovljenog kacenja Dylana. Da mi ne bi ukinuli taj account*, morao sam da uradim malu online obuku o "intelektualnoj svojini na YouTube-u" (ne zajebavam).
Mislm da bi policajci "zaštitili" i ovo delo u delo kad bi umeli da ga nađu.
Verovatno jedini baš baš Dilanov Man gave names na YT.Tišu. ;)
Link to comment

jebote bravo! ja sam se do sada kao kroz maglu secao nekog crtaca uz koji sam tu pesmu prvi put cuo. bas mi se urezalo u secanje, ali ovo nisam video ima 30 godina.sve ima na internetu :Hail:

Link to comment

Meni su segmenti tog crtaća oduvek neraskidii sa pesmama koje pokriva. Ko oficijelni video spotovi.Remek delo makedonca DarMara, međunarodno nagrađivano sećam se. Tražim to od početka interneta, okačio konačno neki Danac jebote.edit:A bilo je još epizoda i sa Rej Čarlsom i Glorijom Gejnor. Isto odlično al ne mogu da nađem

Edited by francuski sobar
Link to comment
Vaistinu, ja se jednako radujem onom sto je staro i dobro, kao i onom sto je tek izaslo (i dobro).
Ne moraš se pravdati lol. Primetio sam ja tu radoznalost sa onim tuareškim čoban nomad rokerima i pakistanskim brubek đezerima. Zato me malo iznenadilo ono "Živ je Kertis umro nije" kao još uvek najjači podražaj.
Link to comment

Pa, tako jeste. Mislim da to nema veze sa sentimentalnoscu prema 'mladosti' - dobar deo tog iz mladih dana bih danas koristio samo kao frizbi. (Ima prica u vezi Dead Souls, ali mi se pricinjava da sam to ranije pisao na forumu, ovde ili tamo™, pa ne bih da budem dosadan. Sem toga, April lepse prica te price o pesmama).

Link to comment
Mislm da bi policajci "zaštitili" i ovo delo u delo kad bi umeli da ga nađu.
Verovatno jedini baš baš Dilanov Man gave names na YT.Tišu. ;)
Maaaajstore!!!Pa znaš koliko sam ovo tražio po netu? Inače, mislim da je Dar Mar dobio Zlatnu ružu Montrea za animaciju na temu Bitlsa.
Link to comment
Maaaajstore!!!Pa znaš koliko sam ovo tražio po netu?Inače, mislim da je Dar Mar dobio Zlatnu ružu Montrea za animaciju na temu Bitlsa.
Dobio je bronzanu ružu 1982. za "Festival", a inspisalo ga je iskustvo iz 1977. kad je dobio srebrnu ružu za "Kašu" (zlatnu je tada osvojio "The Muppet Show").Bravo za vađenje ovog fenomenalnog filma iz zaborava!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...