Jump to content
IGNORED

Rekorderi po novcu od ulaznica


Ajant23

Recommended Posts

Cemu takva arogancija nisam ti ribu skinuo...Jesi popio svu pamet ovog sveta, ne kontam?
Stvarno mi i dalje nije šta si ovim hteo da kažeš, ali dobro...
To nemoj nije znacilo "nemoj da me smaras", naprotiv, ocekivao sam bar pocetak rasprave o novom vs starom filmu tj. bar obrazlozenje zasto mislis ono sto si rekao o evropskom filmu i "komicnoj poenti".
Dakle, pogrešio sam što sam tvoje "nemoj" shvatio kao "nemoj", a trebalo je da shvatim da treba da nastavim :huh:
Link to comment

Nemoj nije znacilo "nemoj vise da diskutujes sa mnom", nego "nemoj da postanes vlada dzet" :)Naravno da zelim da diskutujem normalno... da nije tako, ne bih uopste bio na forumu. Ali od tebe sam od pocetka dobijao samo etikete "komicna poenta" "tralalal truc truc"... kapiram da si dugo vec na forumu i da se sve ponavlja, ali ako ti se diskutuje, daj da pricamo normalno. Zbog toga sam napisao ono gore, ali glupo je zaista..

Link to comment

Diskutuju SIlvester i Pujo o filmu. U stvari, o kulturolosko-umetnicko-ekonomskim implikacijama top grossing filmova. Pa crtani film jebote.i onda dodje majmun da se smeje

Edited by Ariel
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...