Jump to content
IGNORED

Vi ste profesori...


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    55

  • Indy

    44

  • morgana

    38

  • Dagmar

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa to je zato sto je nacionalizam zapravo nepoznata kategorija u srba. jebiga, taman sam hteo da branim rajnu ali kada vidim ovaj tvdldi i tvidldum tvoj i mileramov nastup prodje me zelja.

Link to comment
nije problem u problematičnosti, očito. mene zanima šta i zbog čega se u govoru nemalom broju ljudi dopalo.
različitim ljudima su različite stvari problematične, to se podrazumeva.
uzgred, evo šta vikipedija kaže o profesorki rajni dragićević.
ok, ono što ja umem da pročitam odavde je da je stručnjak za ono čime se bavi i to je to.
Link to comment
Na svu srecu, skojevski zar za skakanjem u jednomislje je, takodje, potpuno nepoznat medj Srbljem.
ma jeste skojevci su problem. manc je bas pravi. na brzaka je turio pionirsku maramu u djep i sada se pravi. Edited by kim_philby
Link to comment
...zašto je veći deo govora (onaj u kome se govori o urušavanju profesorskog poziva i uopšte obrazovnog sistema, kao i daju saveti o tome kako budući profesori treba da se ponašaju) potpuno nezanimljiv za PPP populaciju?
I ti i ja smo deo PPPopulacije. Ne znam zasto bismo se ukljucivali u kolo koje se, iz ko zna kojih razloga, po ko zna koji put pokrece od poznatih kolovodja.Inace, na ovom forumu se (medju masom te kolo-igrajuce PPPopulacije) desio apsolutno nezabelezeni ideoloski prevrat. Nije cudo da Mp40 vise ne stanuje ovde.
Link to comment
mislim, i ja bih je napadao, ali kada vidim kripto-kretenizam u ofanzivi na nju, napravio bih barikadu golim telom
pa njen tekst jeste problematican i jeste indikator nesposobnosti tzv. javnih intelektualaca u srbiji da misle problem u kojem se nalaze. ali to ne znaci da nije istinit na jedan nacin i da ne nazire problem.
Link to comment
I ti i ja smo deo PPPopulacije. Ne znam zasto bismo se ukljucivali u kolo koje se, iz ko zna kojih razloga, po ko zna koji put pokrece od poznatih kolovodja.Inace, na ovom forumu se (medju masom te kolo-igrajuce PPPopulacije) desio apsolutno nezabelezeni ideoloski prevrat. Nije cudo da Mp40 vise ne stanuje ovde.
o cemu pricas? kakav prevrat? ma ko me jebe kada sam otvorio ovu temu.
Link to comment
pa njen tekst jeste problematican i jeste indikator nesposobnosti tzv. javnih intelektualaca u srbiji da misle problem u kojem se nalaze. ali to ne znaci da nije istinit na jedan nacin i da ne nazire problem.
to je ocigledno, kime. pogresan odgovor na pravi problem. laku noc, ujutro je novi dan.
Link to comment
ma ko me jebe kada sam otvorio ovu temu.
+1
o cemu pricas? kakav prevrat?
Nesto sto uveliko prevazilazi akrobatski seks koji ti volis da sprovodis sa gospodjom Logikom.
Link to comment

istinit je na jedan način - ovaploćenje malograđanske semantike opšteg mesta, tj muda, bubreziidi spavaj, od avgusta te čeka nemaš pojma koji mordor

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...