Jump to content
IGNORED

Notting Hill (1999)


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    24

  • Zen

    15

  • MocaVukotic

    14

  • Lancia

    6

ovde u uk insistiraju da se to nesto neuhvatljivo u nh zove richard curtis tj za njega kazu da zna da udesi pravu rom-com meru - da u pravim momentima ubaci humor koji razbija romantiku tako da nas postedi ljigavosti. kad smo kod njega, toplo preporucujem ovaj film, veseo i nepretenciozan, super za pogledati

Link to comment
Meh. Od Hornbijevih ekranizacija, High Fidelity zakiva..
ja glasam za fever pitch. to je zato što sam fudbaler u duši. knjiga me obuzela svojevremno, pročitao dva puta za tri dana, prepoznao se u svakom redu. a film, onako, nit smrdi nit miriše, mada sam ga davno gledao. malo previše romansirano, knjiga je harsh reality. opet, bolje od high fidelity i about a boy. ali krajnje subjetivan sam ovde.
Link to comment
dzulija ja predosadna, nema tu filozofije.
+1Једна од холивудских звијезда које једноставно не волим. Сморио сам се кад сам је видио у "Мајклу Колинсу" нпр. Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Plus jean.@MocaVukotic: Fever Pitch je dobar, ali ja sam hifilističar (onaj koji se truje hi-fi-jem i vinilima), a ne baš neki sportista, pa je logično da se ne slažemo. High Fidelity sam uspeo da pročitam u dve smene straže, pa sad ti računaj koliko mi se dojmilo... Sve što nemaš u JNA, imaš u toj knjizi: život i muziku :)

Link to comment
@MocaVukotic: Fever Pitch je dobar, ali ja sam hifilističar (onaj koji se truje hi-fi-jem i vinilima), a ne baš neki sportista, pa je logično da se ne slažemo.
pa i ja sam hifilističar, tako da to i nije neki razlog. svejedno, iako je fever pitch uglavnom o fudbalu (uslovno rečeno), ima tu sasvim solidna količina muzike, a o životu i da ti ne pričam. it's all about life.
Link to comment

Joj da, niški hi-fi :)Oko Fever Pitch-a, možda bolje ovako: fudbal me ama baš ič ne zanima, ne hvatam ništa što se tiče celokupne navijačke kulture. Knjiga ok, čitljiva (kao i svaki Hornbi uostalom), ali nisam poželeo da je čitam ponovo.Sent from Tapatalk 2

Link to comment

Ja se sećam te Zvonkove prodavnice, i stvarno je bila kao Hi-Fi. Sećam se da sam pre 20 godina tamo kupio Metallicin "Garage Days" na kaseti, dok su se Zvonko u neke njegove kolege raspravljali o domaćim bendovima. I do dan danas pamtim rečenicu: "Obojeni Program žive u nekom sopstvenom dens svetu."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...