Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

au kakav amater je ovaj malkin :isuse:sad ce da padne 10 golova u zadnjih 15 minevo vec 1 i to koristan protiv Borucovaca

Edited by Feindouno
Link to comment
Упропасти ме Малкин начисто. :frust:
Evo izvinjavam se i kajem, ali sebe samog sam još i najviše ujebao.Dva ovonedeljna transfera: Silva© umesto Azara i Kolins umesto nesrećnog Razvana. Ka-ta-stro-fa.A sad vidim da ni Kabral neće startovati. Moraću ozbiljno da razmotrim WC u ovoj pauzi, ništa mi se ne sviđa kako se stvari razvijaju. Edited by malkin
Link to comment

U Brodu cu da izgubim ako dupli RVP uzme 11 vise od Uolkota sto i nije nerealno, recimo gol+bonus a moj govnar svakako nece uraditi nista.Od Praslina cu da izgubim ako Coutinho i Soldado uzmu 17 vise od Michua, to nije nerealno, recimo gol+bonus a moj govnar svakako nece uraditi nista.U random ligi vodim 14 al lik ima 4 igraca vise pa sam i tu u kurcu.Lebrone i ekipo kakvi ste na pogadjalici?

Link to comment

Astonrival ima ozbiljnu prednost, moze da me spasi jedino ako drugi brat Ture odigra na nivou prvog, sto znaci da osvoji 4 poena vise od Mitju-a. Naravno, sve to pod uslovom da igra, za sta su sanse 50%, tj. 50% da igra, 100% da ne igra.A sve bi bilo drugacije da je Razvan gresni Rat usao barem minut u igru, ne bi sa klupe uleteo Soukros.

Link to comment

Irski krljac me je crvenim kartonom deklasirao. Pred sutrasnje derbije imam 4pts vise (kad se uracunaju i rezervisti) od Koltrejna kome nastupaju De Gea, Vidic, i naravno Persi ©. Nasuprot njima ce biti nejaki Boni (eventualno, ne dao Bog, Ridzvel) i muceni Santi ©.walk on, walk on...

Edited by San Epifanio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...