Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

navijao sam za skota kako bi u finalu Novak zapusio usta publici..ali sad okrecem curak, nek se jebu, Poljak je car
I meni je Poljak do danas bio antipatičan bez ikakvog razloga, isto sam promenio ploču... :D Edited by zoki82
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne verujem da bi endi spustato ludilo, preveliki je ulog...
U početku sigurno ne, ali ne verujem da u nekom momentu ako prekrdaše ne bi odreagovao.Fer je igrač, dobri su medjusobno, ne bi sigurno voleo da dobije sa nekom mrljom.Osim ako mu Ledeni nije ubacio crva...
Link to comment
@ harperu potencijalnoj novakovoj reakciji na sabanisanje publike.edituleteo garnirung u medjuvremenu...ne verujem da bi endi spustato ludilo, preveliki je ulog...
Ma, to je bila stilska figura, naravno da ne bi napustio finale Vimbldona. Samo pretpostavljam da je vec sada besan kao ris zbog patika i sabanisanja iz publike, mogu samo da zamislim koliko ce da ispizdi zbog ove stadionske atmosfere na terenu. Steta sto nije od onih likova koji bas tad zainat odigraju najbolje.
Link to comment
Nemoj sad da lažeš. Sprdačina je sa "povredama" i hipohondrijom od koje je patio. Niko se ne sprda sa pravim povredama osim tebe
A koja je to povreda?Neko ko je povređen ne može ovako da odigra polufinale i četvrtfinale. Pa ti sad dokazuj koliko hoćeš da je on bio povređenBtw. pročitaj šta je freak napisaoBtw2. glupi tapatalk koji prikazuje i ignorisane članoveПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment
I meni je Poljak do danas bio antipatičan bez ikakvog razloga, isto sam promenio ploču... :D
Tesko da je bez razloga, poprilicno se sabanisao u dosadasnjem toku karijere... Mada bih svakako navijao protiv Mareja i da nisam stavio 1500 dindzi na Poljaka, a pogotovo ovako :DAli mrka kapa, evo brejka za 2:1 i to je to, kraj. Steta za raspad u trecem setu.
Link to comment

došli mi gosti nenajavljeno i još u momentu kad je novak ničim izazvano izgubio onaj četvrti set :frust: elem, meni je već muka od tog finala, a i inače ne volem njihove mečeve, ali totalno huh, nisam neka kukavica, al' ne znam zbilja kako ću to u nedelju da gledam :cry:

Link to comment
Pa ti sad dokazuj koliko hoćeš da je on bio povređenBtw. pročitaj šta je freak napisao
wtf? Ne dokazujem ja da je on povređen, nego ti dokazuješ da mu je dva puta skoro ispalo koleno, kao deo taktike
Olična je to Delpova taktika sa tom navodnom povredom
Možda je tebi freakova patka prihvatljiva kao dokaz, ali to nema veze samnom zaista
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...