Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Daj, Laki, majke ti, predji na kosarku. :lolol:
lako ti je da se kurcis, sad si mogao da se valjas po podu od besa. ti si me navukao da gledam posto si ovde pisao o novakovoj svemirskoj igri od koje je danas ostao samo servis
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam da li je delpo zasluzio finale ali je danas igrao bolji tenis od djovaka, kada se iz skora izbace servisi. i pritom je gotivan lik, jako.
Delpov tenis je sam po sebi atraktivan, narocito onima koji vole napadacki tenis, ali da je igrao bolje od Novaka danas, to nije. Uostalom, statistika pokazuje da je pravo cudo kako je ovo otislo u peti set.Sjajan je mec bio ali sa previse gresaka za moj ukus. Ne treba zaboraviti da su Englezi vrlo strogi kad procenjuju sta je UE a sta nije i da je ovaj broj gresaka koji se pojavio na kraju meca realno potcenjen. Narocito se Novak izgresio za sve pare.A da je DelPo gotivan lik to je, po mom sudu, vise nego tacno. Sjajan karakter i veliki emotivac.
Link to comment

Janović poveo sa 1:0.Malko sam gledala, posle onog meča, ovo izgleda ko amatersko popodne u Surdulici, a nije tako.Mareja je uništio pritisak javnog mnjenja

Edited by Arkadija
Link to comment
Otkud izgleda kao WTA, jebote. Na stranu servisi obojice, Janovic ispaljuje forhende kao iz topa.
gledam dijagonalno a i debil sam za tenis, bice da si u pravu.
Uostalom, statistika pokazuje da je pravo cudo kako je ovo otislo u peti set.
kako bre, razlika u asovima je mnogo veca nego razlika u poenima za ceo mec. o tome ti pricam.
Link to comment
Janović poveo sa 1:0.Malko sam gledala, posle onog meča, ovo izgleda ko amatersko popodne u Surdulici, a nije tako.Mareja je uništio pritisak javnog mnjenja
nista Muuraya nije unistilo... igra koliko moze. problem je sto Janowicz toliko jako udara da ne moze nista da radi do vraca sto dublje i nada se da ce ovaj promasiti
Link to comment

Nije Marej uopšte loš, šta više, odlično servira, ali nije mogao ništa specijalno da uradi.Par prilika za brejk, koje je ovaj uglavnom rasturio ludačkim bombama@gazzaUglavnom ti se čini, jer je ovakav tenis drugačiji od onog što su igrali Novak i Delpo.Neće ovde biti nekih sumanutih razmena, nego kratki poeni iz bombi, dropšotova i puno slajsanjaedit 2: ustvari, zavisi koji stil igre preferiraš

Edited by Garnirung
Link to comment

Ovde će se sigurno otići u mrak, pa onda čekanje da se postavi krov, zagreju reflektori. Izgleda da će se organizatorima malo obiti o glavu to što su hteli da svom igraču obezbede udarni tremin od 17 časova, a dobili su ovo. Evo i Marej se malo trgao.

Link to comment

Pa ne može se reći da Delpo nije bio bolji u polju, osvojio je oko dvije trećine dugih poena. Đoković je, pored toga što je servirao kao nikad u životu, reternirao na svom nivou i to mu je donijelo trijumf.Kvalitet je bio sasvim prosječan, sve do 7-5, 3-2 u drugom setu. Posle toga tri seta se igrao vrhunski tenis a peti je bio slabiji. U svakom slučaju, ide u top 3 meča ove godine.

Link to comment
lako ti je da se kurcis, sad si mogao da se valjas po podu od besa. ti si me navukao da gledam posto si ovde pisao o novakovoj svemirskoj igri od koje je danas ostao samo servis
:lolol:Novak igra odlicno ovaj turnir, ali si ti nasao da gledas mec u kojem DelPo igra na gornjoj granici onoga sto uopste moze da igra + se Novak sasrao od DelPovih forhenda pa je redovno okidao BH paralelu van tajminga i promasivao kao mutav. Dok su se svi bavili DelPovom povredom covek je bez izgubljenog seta i sa ukupno dva izgubljena servis gema dosao do polufinala. Sta god da se desi u finalu ovo je match of the tournament ili finale pre finala, kako god hoces, tako da sigurno nisi zazalio sto si ga gledao.
Link to comment

Marej baš kao i protiv Verdaska potpuno zgrčen u svim važnim poenima, čak i više nego ranijih godina..ako nekako i prođe ovo, protiv Novaka mu ne dajem ni promil šanse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...