Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Baš tako, eno cela tema sprdačina sa Novakovim medikalima i povredamaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Nemoj sad da lažeš. Sprdačina je sa "povredama" i hipohondrijom od koje je patio. Niko se ne sprda sa pravim povredama osim tebe
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogami, ovde bas nije jasno za koga Novakovi navijaci treba da navijaju. Ja navijam za Janovica jer mi je vise muka od ove seljacke publike i voleo bih da ih ne gledam u finalu, ali sto se igre tice ovo sto Janovic igra mi deluje kao prilicno kompikovana stvar za resiti.
aj publika, ali ja ne znam koji je djavo Murrayu... nikada se nije ovako ponasao. sve mu smeta, na sve pizdi... razumem pritisak i sve, ali brate pretera ga
Link to comment
Bogami, ovde bas nije jasno za koga Novakovi navijaci treba da navijaju. Ja navijam za Janovica jer mi je vise muka od ove seljacke publike i voleo bih da ih ne gledam u finalu, ali sto se igre tice ovo sto Janovic igra mi deluje kao prilicno kompikovana stvar za resiti.
Ekšli, ne bih imao problem čak i da Janovic uzme turnir, mislim pizdeo bih u finalu, ali dečko igra jak tenis na travi + je još uvek novo lice.A dobro, ima i taj momenat skenjavanja ostrvskih nada ^_^
Link to comment
aj publika, ali ja ne znam koji je djavo Murrayu... nikada se nije ovako ponasao. sve mu smeta, na sve pizdi... razumem pritisak i sve, ali brate pretera ga
Ako publika bude radila Novaku ovo sto rade Janovicu ne bi me zacudilo da se spakuje i ode s terena posle pola sata. Jel' ovo Vimbldon, sta je ovo? Jebem ti jeftine karte za Central Court.
Link to comment
Ako publika bude radila Novaku ovo sto rade Janovicu ne bi me zacudilo da se spakuje i ode s terena posle pola sata. Jel' ovo Vimbldon, sta je ovo? Jebem ti jeftine karte za Central Court.
preterujes
Link to comment
preterujes
harper projektuje :sleep:Mada Novak šizi na publiku i za manje, ali ne verujem da ne bi ispoštovao kolegu.S obzirom na njihov odnos, moguće je da će i Endi probati da malo spusti ludilo u nekom trenutku.
Link to comment

@ harperu potencijalnoj novakovoj reakciji na sabanisanje publike.edituleteo garnirung u medjuvremenu...ne verujem da bi endi spustato ludilo, preveliki je ulog...

Edited by nenad
Link to comment

Danas sam prvi put čuo par stavri o Janovicu, kažu da jedne godine nije imao pare za avion da bi otišao na AO, da su roditelji morali da prodaju lokal i da je često spavao u kolima na turnirima... :o I da mu je Katar ponudio sponzorstvo ali ako uzme islam, a ovaj je hard kor katolik i nije hteo ni da čuje...

Link to comment
Danas sam prvi put čuo par stavri o Janovicu, kažu da jedne godine nije imao pare za avion da bi otišao na AO, da su roditelji morali da prodaju lokal i da je često spavao u kolima na turnirima... :o I da mu je Katar ponudio sponzorstvo ali ako uzme islam, a ovaj je hard kor katolik i nije hteo ni da čuje...
navijao sam za skota kako bi u finalu Novak zapusio usta publici..ali sad okrecem curak, nek se jebu, Poljak je car
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...