Jump to content
IGNORED

Domaci filmovi i serije od 2000. do 2013.


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Film kao film jeste imao status kulta pošto su iz njega cele rečenice učene napamet od strane gledalaca, a OST je bio odličan (čak su se Bele Košulje puštale stalno na gotovo svim protestima protivu SMa). Meni je to bio pravi RnR film, kao i Kako je propao RnR i Paket Aranžman. Dal je, sa ove distance, pomalo smešan, naivan i glup - pa jeste, al jbga. Dal je film radjen po sistemu Kako mali Perica zamišlja holivud? Pa naravno, ali pravo da ti kažem - taj wanna be Holivud na srpski način mi je neuporedivo draži od onih ogavnih socrealnističkih filmova koje inače snimamo.
bre, nikad cuo za ovaj film :huh: valja li?¿
Link to comment
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    12

  • kud u maglu Simoviću

    11

  • steins

    8

  • Verterdegete

    6

ako si odrastao 80ih, sentiment je tuali ga je trebalo gledati tadaok su sva tri dela, ali isključivo za ljude iz prve rečenice

Edited by boshoku
Link to comment

sta ja znam kad sam i dal sam odrastao, znam samo kad sam porastao. al' neverovatno da nisam cuo za film, ko da sam proveo vreme na drvetu.

Link to comment

ali crni bombarder pak, zaslužuje tihovanje, peglanje, peglanje, peglanje pa raspojasanu blud koja sledi posle near-death iskustva

Edited by boshoku
Link to comment

pravi RnR film. Paket Aranžman.elem, ja o sentimentu i govorim /svaka čast onome ko je ovo ubacio u razgovor, prava reč koje nisam mogao da se setim/ kad govorim o CBu. Sve ostalo je diskutabilno. I tehnička izvedba, i scenario, pa ajd nek bude - i ideološka podloga filma.PS ona scena kad Bjela skače po kombiju i psuje Beševića u helikopteru sa sve onom očajnom sinhronizacijom mi je jedna od najgadnijih u istoriji filma. Prosto mene sramota njene izvedbe :isuse:

Edited by steins
Link to comment

olabavi frustako sam te povredio ikada, prosim, izviniovo što napisah (ok, nisi meni uputio post, big dil) nije povod za svađu, naprotiv - prisećanje perioda: diskusija se kreće u tom pravcu

Link to comment

@bošokuok, no meni je taj film nekako uvod u mtv estetiku, mada mi se srdan u kasnijim uradcima svideo, dejan zečević neeee, a sa ivanom sam radio nešto i ok je ali nije sreće imao.meni je draži onaj omnibus pre kad seku kravate i idu po ribu dajcom

Link to comment
A kao šlag na tortu ide podatak da je u pitanju potpuni plagijat nekog stranog filma.Zna li neko nešto više o tome?
Kao i 90% naših filmova......A što se tiče original CB, ima ovaj ali nije brazilski..... mene taj film užasno podseća na Bombardera...... i snimljen je 2 godine ranije. :unsure:putv.jpg
Link to comment

Btw, kako se zove jedan kratkometrazni domaci film. U produkciji B92 je. Neki lik sa kratkom crvenom kosom seta gradom, nesto kenja. Sviraju Partibrejkersi u jednoj sceni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...