Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

mogao bi da krenes od sebe pa tek onda da nekoga castis epitetom 'retard'.

ako ne umes da citas sta je ko napisao onda je ovaj epitet blizi tebi.

 

ujedno, raportovan si za svoju nekulturu i primitivizam.

Ne zaboravi da si ti uveo analizu tudjih mozgova u priču što u odredjenoj meri obesmišljava tvoj report.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebem li ga, stvarno mi nije izgledalo normalno da Stojkovica neko napadne nakon odlaska iz Srbije, a imao ga je na nisanu pod nosom nekoliko godina. Mada, verovatno sada nema obezbedjenje, pa su se mnogobrojne sisice ohrabrile da napadnu 5 na 1.

 

U svakom slucaju, kretene otkriti i kazniti.

 

 

 

Imate li sada još neke komentare, ili ćemo da verujemo i dalje nezvaničnim novinskim navodima koje Vučićeva murija plasira preko sebi omiljenih listova kako bi umanjila razmere događaja i okrenula pažnju javnosti u drugom pravcu?

 

 

Dakle, da znamo od sada, Telegraf i Blic su nosioci bastilje slobode? Jedini u Srbiji?

 

 

mogao bi da krenes od sebe pa tek onda da nekoga castis epitetom 'retard'.

ako ne umes da citas sta je ko napisao onda je ovaj epitet blizi tebi.

 

ujedno, raportovan si za svoju nekulturu i primitivizam.

 

+ 1.

 

 

 

Edited by pantelia
Link to comment

 

Jebem li ga, stvarno mi nije izgledalo normalno da Stojkovica neko napadne nakon odlaska iz Srbije, a imao ga je na nisanu pod nosom nekoliko godina. Mada, verovatno sada nema obezbedjenje, pa su se mnogobrojne sisice ohrabrile da napadnu 5 na 1.

 

 

Kada je Stojke u pitanju, prema njemu postoji mržnja koja se ne gasi i koju sam sreo kod mnogih likova koji ni u ludilu ne spadaju u one koji bi mu makar dobacili na ulici, a kamoli probali da ga prebiju. Izgleda da je odnos kao da je on neka devojka koja ih je ostavila i žestoko povredila pa je posle toga neumanjeno mrze. 

 

E sada, ako ta mržnja i dalje postoji kod neekstremnih likova, šta da očekujemo od onih ekstremnih?

Link to comment

Ne zaboravi da si ti uveo analizu tudjih mozgova u priču što u odredjenoj meri obesmišljava tvoj report.

 

mozda ti je to zasmetalo sa pravom, ali ja sam moju konstataciju (koja se uglavnom odnosila na filipenka) stavio u kontekst ovog dogadjaja pa je sve u istoj recenici jedno pored drugoga.

u konkretnom slucaju imamo (ja mislim da su jos uvek takve) neproverene informacije koje je filipenko odmah postavio kao jedine moguce (napad od strane navijaca) i takodje imamo zajapurene mozgove da svako iole drugacije tumacenje (moja zelja da se sacekaju nekakvi jasniji dokazi ili detalji), koje uz to nuzno nije i dijametralno suprotno, spocitava kao retardirano.

u tom (i samo u tom) kontekstu svako ko na takav nacin pristupi relativizaciji ovakvog dogadjaja JESTE na istoj liniji na kojoj funkcionise i stojkovic. bez mnogo racionalnosti i na impulsu koji ce sve da meri prema vrlo uproscenim, a strogo suprostavljenim cinjenicama i da sve to radi manipulacijom tabloidnim vestima i da sve stavlja u tek moguci (a ne i sasvim izvesni) kontekst. time svako otkriva svoju ostrascenost i nimalo volje da se zarad malo vise racionalnog ta ostrascenost ostavi po strani.

Link to comment

Imate li sada još neke komentare, ili ćemo da verujemo i dalje nezvaničnim novinskim navodima koje Vučićeva murija plasira preko sebi omiljenih listova kako bi umanjila razmere događaja i okrenula pažnju javnosti u drugom pravcu?

 

Sva sreca da je Telegraf luconosa slobodne debeov... novinarske misli. :lolol:

 

Meni uopste nije daleko od pameti da su Stojketa prebili ovi majmuni koji se odazivaju na Delije, tim pre sto su to vec i ranije pokusavali, ali kakve to veze ima sa bilo cim? Pijani majmuni pretukli pijanog majmuna u pola cetiri ujutru, na mestu na kojem pristojan ozenjeni sportista ne bi ni trebalo da se nalazi u to vreme. U poslednjih par godina vec nekoliko sportista iz oba tabora je bilo umesano u ovakve tuce po raznim klubovima, kockarnicama i splavovima (Volkov, Omar Tomas, Kinsi,...) pa niko od toga nije pravio drzavni problem, niti je to povezivao s klubovima, a jos manje sa forumskim navijacima koji su se odavno izjasnili o tome kakvim metodama dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije se treba obracunavati sa organizovanim navijackim grupama.

 

Uopste je ideja da se na ovom forumu polaziruju forumasi po ovom pitanju krajnje idiotska. Samo jos da Stojkovica proglasimo bebicom i to je to, tu smo svi.

Link to comment
 

mozda ti je to zasmetalo sa pravom, ali ja sam moju konstataciju (koja se uglavnom odnosila na filipenka) stavio u kontekst ovog dogadjaja pa je sve u istoj recenici jedno pored drugoga.

u konkretnom slucaju imamo (ja mislim da su jos uvek takve) neproverene informacije koje je filipenko odmah postavio kao jedine moguce (napad od strane navijaca) i takodje imamo zajapurene mozgove da svako iole drugacije tumacenje (moja zelja da se sacekaju nekakvi jasniji dokazi ili detalji), koje uz to nuzno nije i dijametralno suprotno, spocitava kao retardirano.

u tom (i samo u tom) kontekstu svako ko na takav nacin pristupi relativizaciji ovakvog dogadjaja JESTE na istoj liniji na kojoj funkcionise i stojkovic. bez mnogo racionalnosti i na impulsu koji ce sve da meri prema vrlo uproscenim, a strogo suprostavljenim cinjenicama i da sve to radi manipulacijom tabloidnim vestima i da sve stavlja u tek moguci (a ne i sasvim izvesni) kontekst. time svako otkriva svoju ostrascenost i nimalo volje da se zarad malo vise racionalnog ta ostrascenost ostavi po strani.

 

 

 

Koliko opravdanja, lepo priznaj da si se osetio prozvanim zato što si pisao boleštine ("mozgovi slični stojkovićevom") i to je to.

 

 

 

 

Meni uopste nije daleko od pameti da su Stojketa prebili ovi majmuni koji se odazivaju na Delije, tim pre sto su to vec i ranije pokusavali, ali kakve to veze ima sa bilo cim? Pijani majmuni pretukli pijanog majmuna u pola cetiri ujutru, na mestu na kojem pristojan ozenjeni sportista ne bi ni trebalo da se nalazi u to vreme. U poslednjih par godina vec nekoliko sportista iz oba tabora je bilo umesano u ovakve tuce po raznim klubovima, kockarnicama i splavovima (Volkov, Omar Tomas, Kinsi,...) pa niko od toga nije pravio drzavni problem, niti je to povezivao s klubovima, a jos manje sa forumskim navijacima koji su se odavno izjasnili o tome kakvim metodama dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije se treba obracunavati sa organizovanim navijackim grupama.

 

 

 

Pa da, to je to, tu smo svi, kakve veze ima što nekoga prebiju, što nekome murija dolazi na gajbu pre utakmice, što pretresaju neke igrače, sve je to sigurno negde u svetu već viđeno.

 

P.S. Stojković nije oženjen, i ma koliki da je retard, a jeste, svakako nije došao dotle da ga zasluženo prebija...bilo ko, a ponajmanje "ozlojeđeni zvezdaši".

 

I za kraj...

 

 

 
Sva sreca da je Telegraf luconosa slobodne debeov... novinarske misli.  :lolol:

 

 

 
Pa ja upravo na to i aludiram, da je provučićevski Telegraf odmah požurio da nas obavesti da incident baš nikakve veze nije imao sa navijačkim razlozima nego je eto smrad jurio tuđe žene.
Edited by Filipenko
Link to comment

Uopste je ideja da se na ovom forumu polaziruju forumasi po ovom pitanju krajnje idiotska. Samo jos da Stojkovica proglasimo bebicom i to je to, tu smo svi.

 

Tek smo svi tu ako bez ijedne valjane informacije presudimo da je to samo jedan pijani majmun dobio batine od drugog pijanog majmuna, na to dosolimo kako mu je mozak i onako takav kakav je i eto veselja. Na kraju tog putića nalazi se onaj kragujevački udžbenik iz kriminalistike koji analizira doprinos samih žrtava činu silovanja.

 

Ovo pišem iz samo jednog razloga. Mržnja između svih i svega u Srbiji se sada već toliko oseća u vazduhu, da se može nožem seći. Partizan i Zvezda su najporozniji ventili te mržnje i tu će verovatno i da pukne, kada bude puklo. A da će pući, to je sada samo pitanje (skorog) vremena. Pamtim dane kada su na ovom istom forumu, ili tamo™, isti ljudi na oba topika zajednički osuđivali svaku, ali svaku vrstu nasilja nad igračima i do besvesti razvlačili svakog ko bi to krenuo da relativizuje na bilo koji način. Danas tog nasilja ima više ali forum više nije isti. Sada se na nasilje reaguje što pljuckanjem u stranu, što tezama da je čitavu stvar izmislila ili u najmanju ruku isprovocirala žrtva. Nestala je svaka empatija ili predstava da se na onoj drugoj strani nalaze ljudska bića, sugrađani i komšije. Bitno je samo biti glasniji u optužbama i kontraoptužbama. Kažem, ovo primećujem kad god se zateknem u Srbiji a na ovom klubaškom uzorku je prevazišlo sve granice ludila. Kada i na ovom forumu ozbiljni ljudi na ozbiljne stvari reaguju pošalicama i relativizacijom, onda je jasno da je na tribini fitilj izgoreo do kraja i da je sve spremno za kvalitetnu eksploziju posle koje neće biti ni kajanja ni vremena da se nešto popravi.

Link to comment

Tek smo svi tu ako bez ijedne valjane informacije presudimo da je to samo jedan pijani majmun dobio batine od drugog pijanog majmuna, na to dosolimo kako mu je mozak i onako takav kakav je i eto veselja. Na kraju tog putića nalazi se onaj kragujevački udžbenik iz kriminalistike koji analizira doprinos samih žrtava činu silovanja.

 

Ovo pišem iz samo jednog razloga. Mržnja između svih i svega u Srbiji se sada već toliko oseća u vazduhu, da se može nožem seći. Partizan i Zvezda su najporozniji ventili te mržnje i tu će verovatno i da pukne, kada bude puklo. A da će pući, to je sada samo pitanje (skorog) vremena. Pamtim dane kada su na ovom istom forumu, ili tamo™, isti ljudi na oba topika zajednički osuđivali svaku, ali svaku vrstu nasilja nad igračima i do besvesti razvlačili svakog ko bi to krenuo da relativizuje na bilo koji način. Danas tog nasilja ima više ali forum više nije isti. Sada se na nasilje reaguje što pljuckanjem u stranu, što tezama da je čitavu stvar izmislila ili u najmanju ruku isprovocirala žrtva. Nestala je svaka empatija ili predstava da se na onoj drugoj strani nalaze ljudska bića, sugrađani i komšije. Bitno je samo biti glasniji u optužbama i kontraoptužbama. Kažem, ovo primećujem kad god se zateknem u Srbiji a na ovom klubaškom uzorku je prevazišlo sve granice ludila. Kada i na ovom forumu ozbiljni ljudi na ozbiljne stvari reaguju pošalicama i relativizacijom, onda je jasno da je na tribini fitilj izgoreo do kraja i da je sve spremno za kvalitetnu eksploziju posle koje neće biti ni kajanja ni vremena da se nešto popravi.

 

Ne znam bas nista o ovom incidentu osim onoga sto je Filip postavio ali ono sto sigurno znam je da su u pitanju pijani majmuni koji su napali pijanog majmuna, jer na splavovima u pola cetiri ujutru tesko da ima drugih. Naravno da pijani majmun koji dobije batine nije nista skrivio jer je njegovo pravo da sedi gde hoce u koje god vreme hoce ali da li ima bilo koga ko sumnja u to da ovde ne postoji konsenzus da ove druge pijane majmune treba utopiti u Dunavu i tako svet uciniti boljim mesto za zivot? I otkad je incident u pola cetiri ujutru na stanovitom beogradskom splavu pokazatelj bilo kakvog novog trenda u kojem sad odjednom na ravni podrske ucestvuju i svi navijaci Zvezde?

 

Ne, nemam nikakvu empatiju prema Vladimiru Stojkovicu jer znam o kakvom se tantuzu radi i mogu u zivot da se kladim da je itekako dosolio ovom incidentu. Da, mislim da svako ko na bilo koji nacin aktivno zeli pesnicama da pokaze kako mu smeta to sto je Stojke presao iz Zvezde u Partizan treba smesta da bude dezintegrisan ili pretvoren u kobasice. A koliko to ima veze sa empatijom dovoljno govori to sto nigde nisam naisao na tekst o detetu od 21 godine, fudbaleru nekog nizerazrednog kluba, koji je valjda jutros ili juce nadjen utopljen u kanalu DTD.

 

Inace se sa tvojom analizom trenutne mrznje u Srbiji slazem i mislim da je postavljanje ovog teksta na ovom topiku nista drugo do jedan od argumenata u prilog tvoje analize. 

Link to comment

Harpere, budalaštine pišeš. Kakve veze ima da li je oženjen ili nije, i da li je pijan ili nije i u koje je vreme napolju?

 

Ucestvovao sam u bezbroj ovakvih incidenata i kao zrtva i kao svedok tako da jako dobro znam kakve veze ima. Stojke nije ni prvi ni poslednji sportista koji je dobio ili podelio batine, ili oba, tako sto je na mestu gde se okupljaju retardi u sitne sate usao u sukob sa pijanim budalama. Omar Tomas, Kinsi, Volkov su samo neki od primera u poslednje vreme. Nema ovo nikakve veze sa nekakvim organizovanim navijackim napadom na njega kao sto je to bio slucaj u Djenovi.

Link to comment

 

Koliko opravdanja, lepo priznaj da si se osetio prozvanim zato što si pisao boleštine ("mozgovi slični stojkovićevom") i to je to.

 

 

Nije nikakvo opravdavanje i najamnje je upuceno tebi.

Ti i Stojke zaista mozete ruku pod ruku, pa na splav.

Link to comment

Pijani majmuni pretukli pijanog majmuna u pola cetiri ujutru, na mestu na kojem pristojan ozenjeni sportista ne bi ni trebalo da se nalazi u to vreme. 

 

izvini, al ovo malo sliči načinu razmišljanja i delanja predsednika Vlade. on bi da se pača u to kad ljudi ustaju, ti bi da se pačaš u to gde i kada idu. čudno mi pošto sam gotovo siguran da, najblaže rečeno, niste na istoj liniji. na kraju krajeva, čovek prebijen u podne na Terazijama i u po noći u nekoj kafani je žrtva nasilja. nema nikakve razlike. a to kad ću da ustanem i gde i kada ću da idem je moja stvar i ne bi trebalo da bude predmet interesovanja ni vlasti ni drugih ljudi. naravno, sve je to u Srbiji predmet interesovanja, a nekako ispod radara će da prođe komendija od prvenstva i činjenica da je i sam FSS faktički konstatovao da je suđenje ove godine katastrofa. ne upuštajući se naravno u dublje razloge za tako nešto.

Edited by Ted
Link to comment

... na mestu na kojem pristojan ozenjeni sportista covek ne bi ni trebalo da se nalazi u to vreme.

+1

u cemu je problem s ovim stavom? sta bilo ko drugi moze da ocekuje ukoliko se u pola pet ujutru mota po mestima gde izlaze uber dziberi, a kojima pritom pamet ne smeta da polupaju sve sto im nije po volji?

 

meni samo teze prolazi ova prica o navijackoj mrznji - prosto mi je nemoguce da su se toliko navrzli na njega samo zbog mustafizma. koliko se secam, od samog pocetka, u pozadini cele price je bila lova, tj. kada je stojkovic odbio da predje u klub koji mu je "menadzer" nasao, pa se "menadzer" malo naljutio i poslao grupu svojih mandrila da ovome objasne kako funkcionisu stvari kada na prihvati njegove savete.

Link to comment

izvini, al ovo malo sliči načinu razmišljanja i delanja predsednika Vlade. on bi da se pača u to kad ljudi ustaju, ti bi da se pačaš u to gde i kada idu. čudno mi pošto sam gotovo siguran da, najblaže rečeno, niste na istoj liniji. na kraju krajeva, čovek prebijen u podne na Terazijama i u po noći u nekoj kafani je žrtva nasilja. nema nikakve razlike. a to kad ću da ustanem i gde i kada ću da idem je moja stvar i ne bi trebalo da bude predmet interesovanja ni vlasti ni drugih ljudi. naravno, sve je to u Srbiji predmet interesovanja, a nekako ispod radara će da prođe komendija od prvenstva i činjenica da je i sam FSS faktički konstatovao da je suđenje ove godine katastrofa. ne upuštajući se naravno u dublje razloge za tako nešto.

 

Tede, tvoja je stvar i da li ces sutra da odes u ZOO i uskocis u kavez s medvedima ali ne ocekujem da se sutra pojavi tekst u DB-ovskim novinama o tome kako je navijac Partizana upao u kavez sa zvezdaskim medvedima koji su ga pojeli, a kao dokaz da su medvedi cigani posluzila je izjava neimenovane zirafe da su ti rekli da si govno grobarsko pre nego sto su se pocastili tobom.

 

Mislim, jasno je cemu ovakvi tekstovi sluze, to jest, bar je do juce bilo jasno. Od jutros smo svi izgleda vise navijaci nego osobe s mozgom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...