Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

+1nije mi jasno za vas koji mislite da je ovo najbolje novakovo izdanje na rg, od kada vi to pratite tenis ?ono što je novak igrao 2011-e je svemirski tenis za ovo sadaonaj meč protiv federa je skup raznih faktora
Mora da se šališ :) Toliko svemirski da je jedva pobedio jednog Belučija, a i protiv Marija je imao više sreće nego pameti, mogao je vrlo lako da ne osvoji ništa na šljaci te godine. Isto i na USO godine, dva seta gubi od Federera i dve meč lopte, opet izgubio svoj gem bez dobijenog poena u 5. setu.Na kraju se samo pobede i titule pamte, kad osvoji turnir za godinu dana se više niko ne seća niti je nekog briga protiv koga je igrao u prvom krugu i kako ga je dobio :)
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad ću malo da navijam za Gulbisa....'ebeš ti ovo, kako Novak izgubi meč, odma' krenu svađe, trvenja, nesuglasice između njegovih navijača. Te luzer je te nije luzer. Te šampion je te nije šampion. Te ja bolje znam tenis od tebe te ti ga pratiš od Novaka ..... i šta ja znam šta sve ne. Ovako lepo gledam tenis, uživam u mečevima kao npr. što su odigrala dva patetična luzera Wawa i Gaske sa ukupno 160+ winera, 'ebe mi se ko skida gaće pred Rafom i Fedom a ko pogine ko Spartanac. Kad ovaj za kog navijam, dobije meč slavim ko rođendan... bole me...<_<

Link to comment

Ne znam... ko očekuje da u tenisu neće biti poraza bolje da ga ne prati :) Jedan Ferer je tek prošle godine osvojio prvi Masters u karijeri, Novak kad nešto osvojio to skoro nije ni vest. Pre dve i po godine svi su bili srećni da Novak osvoji bar još jedan veliki turnir pre nego što završi karijeru, ali se niko nije kladio na to, nije to bilo tako davno. Elem, kao što rekoh ova godina ni izbliza nije završena, jedan dobar žreb na Vimbldonu i za mesec dana da slavimo drugi po redu ;)

Link to comment

Ja mislim da bi pravi meč bio između nje i dubla Erani/Vinči ( pobednica turnira dublova kod žena ) za titulu apsolutnog šampiona turnira.

Link to comment
Mora da se šališ :) Toliko svemirski da je jedva pobedio jednog Belučija, a i protiv Marija je imao više sreće nego pameti, mogao je vrlo lako da ne osvoji ništa na šljaci te godine. Isto i na USO godine, dva seta gubi od Federera i dve meč lopte, opet izgubio svoj gem bez dobijenog poena u 5. setu.
ja taj svemirski tenis računam do wuso je bio bonus jer je forma bila već u padu, tj. dobio ga je na čisto samopouzadanje koje je vukao iz prvog dela sezonešto se tiče belučija, tu je odigrao kao nikad u životupobedio mareja i berdiha pre nego što je stigao do novakaprvi set je uzeo jer novak verovatno nije očekivao takav nivo tenisada je bilo ko drugi bio umesto novaka tu, bio bi pometenmarej u rimu isto odigrao nestvarno dobar mečnije tu novak imao više sreće nego pameti nego je bio bolji igrač na terenua meč je bio fantastičaninače se faktor sreće precenjuje opasno koliko vidim
Link to comment
Dudo, sanjao sam te noćas. Neki kolač sam ti donosio :DПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
totalna je glupost i off topic.oporavljam se od vikenda i krmeljam po stanu, citam sta ste pisali tokom finalana kvotovani komentar se setim jednog ruskog hita devedesetih. rennetu ne preporucujem da otvara yt linak, jer ima svaku noc dudu da sanjahttp://www.youtube.com/watch?v=IG3GBqcEcBU
Link to comment

Jel sam ja to nešto pogrešno razumeo engleskog komentatora ili Nadal opet sudijskom greškom dobija brejk loptu koju koristi kao sa Noletom u polufinalu.Komentatori rekoše da hok-aj kaže da je loptica bila unutra 1mm,to jest aut je greškom bio dosuđen u korsit Nadala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...