Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, moja prva reakcija bi se mogla svesti na seriju psovki i uvreda upucenih djokovicu, ali kad vec to nisam iskucao odmah, necu ni sad, kudikamo hladnije glave.ali.hitno kod psihijatra/sportskog psihologa. ne znam koliko mu to uopste moze pomoci, ali ovaj trip sa samoubistvom na terenu, nepojavljivanjem na/nestajanjem usred meca, tvrdoglavim forsiranjem neefikasne taktike, itd. jednostavno postaje nerjesiv.jebem li ga, za nekoga ko je uzeo 6 GS, proveo stotinak nedjelja na br. 1, i ko i dalje moze da popravi statistiku u obje kategorije, tesko je reci da je neostvareni potencijal, ali... djokovic to jeste. imao je materijala da bude The Najbolji, poobara rekorde, izdominira nekoliko godina, itd. - ali ocigledno je da su neke blokade koje ima u glavi bile prejake.kao ilustracija mjere u kojoj su njegovi problemi psiholoske prirode nista ne moze bolje da posluzi od posljednjeg gema danas, koji je bio 120% u skladu sa onom o dedi koji popizdi na selo, pa otfikari sebi qjurac. gledao sam, ocekivao sam da to odradi, i opet sam iznevjerovao.inace, gledajuci ovaj mec danas neprijatno sam iznenadio sam sebe - koliki sam sajko, i koliko bolesno pizdim kad gledam djovakove meceve (sve osim one iz 2011.), te sam donio novogodisnju odluku, koja stupa na snagu odmah:zbogom tenisu, djokovicu i ostalima.

Link to comment
ok, moja prva reakcija bi se mogla svesti na seriju psovki i uvreda upucenih djokovicu, ali kad vec to nisam iskucao odmah, necu ni sad, kudikamo hladnije glave.ali.hitno kod psihijatra/sportskog psihologa. ne znam koliko mu to uopste moze pomoci, ali ovaj trip sa samoubistvom na terenu, nepojavljivanjem na/nestajanjem usred meca, tvrdoglavim forsiranjem neefikasne taktike, itd. jednostavno postaje nerjesiv.jebem li ga, za nekoga ko je uzeo 6 GS, proveo stotinak nedjelja na br. 1, i ko i dalje moze da popravi statistiku u obje kategorije, tesko je reci da je neostvareni potencijal, ali... djokovic to jeste. imao je materijala da bude The Najbolji, poobara rekorde, izdominira nekoliko godina, itd. - ali ocigledno je da su neke blokade koje ima u glavi bile prejake.kao ilustracija mjere u kojoj su njegovi problemi psiholoske prirode nista ne moze bolje da posluzi od posljednjeg gema danas, koji je bio 120% u skladu sa onom o dedi koji popizdi na selo, pa otfikari sebi qjurac. gledao sam, ocekivao sam da to odradi, i opet sam iznevjerovao.inace, gledajuci ovaj mec danas neprijatno sam iznenadio sam sebe - koliki sam sajko, i koliko bolesno pizdim kad gledam djovakove meceve (sve osim one iz 2011.), te sam donio novogodisnju odluku, koja stupa na snagu odmah:zbogom tenisu, djokovicu i ostalima.
Mislim da DEBELO preteruješ. 6gs i ono četkanje svih redom pogotovu Feda i Nadala u 2011 je EPIC momenat u istoriji tenisa imajući u obzir u kakvoj konkurenciji su ti rezultati postignuti. Biti prvi koliko već u takvoj konkurenciji je takođe uspeh koji može da postigne očigledno samo jedan čovek od 7 milijardi, gle, zove se Novak Đoković. Igrati protiv Nadala na šljaci je momenat u sportu kao igrati sa Jordanom 1:1, to je jednostavno jedna od najnezahvalnijih pozicija u istoriji sporta, a Novak ga je em oprao u Monaku em satro u 2011 u x prilika, pri tom ga rastavio i na šljaci. Mogao je očigledno i danas, ali mogu samo da zamislim šta ti prolazi kroz glavu kada onaj preko je Nadal i trči kao na drogama i vraća SVE dok ti udaraš jedan za drugim savršeni udarac.Neću da ga branim, usrao je žešće danas u par momenata, ali šta je tu je, neka se on nervira, ja ću da (probam da) iskuliram.
Link to comment
Neću da ga branim, usrao je žešće danas u par momenata, ali šta je tu je, neka se on nervira, ja ću da (probam da) iskuliram.
ključna reč za mene, too
Link to comment
ključna reč za mene, too
Ja sve lakše preživljavam kada ne gledam. Onda posle poraza ne čitam vesti, izbegavam mesta gde se o tome priča na netu, i nekako prođe bez većih posledica. :)
Link to comment
klasika, dok je pobedjivao bio vam je dobar...
dobar je on za mene i daljeali nije za sebesad garant negde cmizdri u samoći i nije da ga ne razumem
Link to comment
Ja sve lakše preživljavam kada ne gledam. Onda posle poraza ne čitam vesti, izbegavam mesta gde se o tome priča na netu, i nekako prođe bez većih posledica. :)
moja je velika sreća što sam bila sprečena da gledam ovo danaskao što sam bila sprečena da gledam oi 2008 i nikad posle nisam pogledala taj mečtako neću ni ovaj
Link to comment

Novak Djokovic je najbolji sportsita ove zemlje, mozda ikada. Na stranu njegovo ponasanje van terena. Govorim o sportskim rezultatima u sportu koji je medju najpopularnim na svetu. Nadal je danas imao dobijen mec u 4. setu pa je izgubio taj set. Desava se, narocito na sljaci koja je omiljena podloga Nadalu. Mislim da ovo moze dodatno motivisati Djokovica jer je sa ogormnim brojem gresaka bio na pragu pobede.

Link to comment

mislim da preterujete... NJole je imao stravican mentalni pad tamo 2009, ali se nakon godinu ipo krvavog rada vratio i postao najbolji na svetu. on je u ovom momentu u ravni sa igracima kao sto su Big Mac, Wilander, Becker, Edberg... ako je to underachieving, onda jebiga. sve da do kraja karijere nista ne osvoji, ostace kao jedan od najboljih igraca u open eri. da ne pricam da je ovde odigrao 12. uzastopno polufinale GS turnira, sto je drugi rezultat u istoriji, i niz je aktivan! usput, vrlo verovatno ce preci 2 godine na celu svetske rang liste...videcemo sta ce biti, ali ja se nadam da ce se podici, koliko vec na Wimbledoneu. ako je sta do sada Novak pokazao, to je da je tvrdoglav ko mazga i da je spreman da ide na najvise. i nakon par dana skenjavanja, shvatice da ce imati jos sansi za RG

Link to comment

Kakvi ste likovi... Borio se kao lav ali na kraju izgubio od najboljeg igraca svih vremena na sljaci, sto sigurno ne moze da bude sramota. Sigurno mu je tesko (kao i nama) al' idemo dalje. Next stop Wimbledon.

Link to comment
mislim da preterujete... NJole je imao stravican mentalni pad tamo 2009, ali se nakon godinu ipo krvavog rada vratio i postao najbolji na svetu. on je u ovom momentu u ravni sa igracima kao sto su Big Mac, Wilander, Becker, Edberg... ako je to underachieving, onda jebiga. sve da do kraja karijere nista ne osvoji, ostace kao jedan od najboljih igraca u open eri.da ne pricam da je ovde odigrao 12. uzastopno polufinale GS turnira, sto je drugi rezultat u istoriji, i niz je aktivan! usput, vrlo verovatno ce preci 2 godine na celu svetske rang liste...videcemo sta ce biti, ali ja se nadam da ce se podici, koliko vec na Wimbledoneu. ako je sta do sada Novak pokazao, to je da je tvrdoglav ko mazga i da je spreman da ide na najvise. i nakon par dana skenjavanja, shvatice da ce imati jos sansi za RG
Naravno.Njemu su i posle OI 2012 predvidjali pad, a narocito posle USO 2012, pa je osvojio London i AO 2013.Njega treba nesto da motivise onda moze puno da napravi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...