Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колико су замислили епизода за ову серију? Можда, ако ће бити дуготрајно, првих пар ће бити смор, а Дража улази у радњу темпирано око Нове године, као ВБ шампион?

Link to comment
A meni uopste ne ide u glavu da neko ko je gledao "Band of Brothers", "Sopranose", "Breaking Bad", moze da gleda ovo smece samo zato sto je domace, da ne govorim o poredjenju ovoga sa HBO produkcijama, pa to je smesno ljudi.
Sopranos su bili HBO produkcija./nitpick
Link to comment

sa fsn-a...

Па шта је било у првој епизоди?Први герилац у окупираној Европи путовао од Тузле, где га је задесио рат, до Равне Горе (мање од 100 км.) више од месец дана?"Форсирао Дрину код Зворника" цела три дана (ја је препливавао у основној школи за 15 минута)?Јел' било речи о томе како Дунавска дивизија, чији је начелник штаба био Михајловић, у Априлском рату није испалила ни један једини метак на Немце?Јел' разрешена мистерија зашто је изабрао баш Равну Гору за дизање устанка? Зиговао Дража жену Александра Мишића (снају војводе Мишића), а они живели у Струганику подно Равне Горе?
:lolol:
Link to comment

i band of brothers su hbo. celu noc me mucilo sto svi imaju brke. i oni dijalozi. ovo ce moci da se gleda samo uz doping. i ako se pojavi neka dobra riba. jel bila neka marija medju drazinima?

Link to comment
"Форсирао Дрину код Зворника" цела три дана (ја је препливавао у основној школи за 15 минута)?
Ovo je vrlo sumnjivo. Najme Drina, plemenita međa, je le-de-na, testisi skaču u trbušnu duplju. Ne bi me čudilo da je đeneralu trebalo 3 dana da se nakani.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...