Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

Капетан је ваћарио нешто у кафани Дубровник на румунској граници. И то је то.
Jeftine Rumunke.Al ja cekam one skojevke iz trejlera, ima tu potencijala.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

onako, al su dobro sredjene. scena neke pijanke u nekoj kafani u kladovu, a sve ribe obucene ko da su pobegle sa nastupa u moulin rouge-u.
ja mislim da su to one dve iz zemlja gruva.
Link to comment

Inace, Rados se svojski potrudio da Petra II predstavi kao nevinog, maloletnog balavca kojeg batler ususkava u krevet (falio je samo plisani meda) i brine o njemu ko o bebi, koji ne zna sta se oko njega desava i mirno spava dok lete avioni, i koji povrh svega izlazi bosonog da kune neprijateljske avione.Jeftina simbolika

Edited by Giggsy
Link to comment
da nisi malo preoštar?
Moguće, jel' ima neki dobar komad ili scenario da sam zaboravio?edip - sad vidim da je čovek napisao 30 drama, od kojih sam tek po neku čitao, tako da je glupo da tvrdim nešto s obzirom da nisam čitao. Međutim, on sad ravno ima sedam banki i kad se gleda serija, to i izgleda kao da je pisao neko ko ima sedam banki. Edited by kobni zelaya
Link to comment
Saveznicko bombardovanje je bilo na Uskrs.
Tako je.Uzgred, nemačko bombardovanje bilo je pičkin dim za saveznički cunami iz 1944, kako po materijalnim razaranjima, tako i po kolateralnoj šteti, t.j. Beograđanima, Leskovčanima i ostalim manje bitnim saveznicima(zvanično 4 puta veća šteta). Bombardovanja su izvedena na prvi i drugi dan pravoslavnog Uskrsa, a bizarnost je da je Beograd bio - rezervni cilj. Nad Rumunijom je bila magla, pa da se momci ne bi vraćali ponovo, izručili su tovare nad Beogradom. Kolateralna šteta bio je i pogodak koncentracionog logora na starom Sajmištu, tako da su Nemcima prištedeli izvesne količine gasa. Za nekih 60 ljudi. To, naravno nije bilo ništa u odnosu na Bajlonijevu pijacu na kojoj su ubili 200 ljudi.O tome ćete seriju gledati nikad.
Link to comment
serija o bajicevim jeftinim metaforama na kvazi-istorijske cinjenice.britanska zastava na luksuznom automobilu. sat - 5 do 12. kraljevske papuce. ptica u kavezu. lenjin u ormaru.za danasnju srpsku tv produkciju je zanatski solidno (fotografija u staticnim scenama, muzika), realno presporo i dosadno, dajte drazu sto pre.
+1Zvuk radio pevač Plejboja.
Link to comment

Гледао само део епизоде. Да ли је неко приметио да на документарним сценама протеста (ваљда 27. март?) како протестанти носе транспарент "Живео савез са СССР"? Да нису мало побркали материјал.

Link to comment
Tako je.Uzgred, nemačko bombardovanje bilo je pičkin dim za saveznički cunami iz 1944, kako po materijalnim razaranjima, tako i po kolateralnoj šteti, t.j. Beograđanima, Leskovčanima i ostalim manje bitnim saveznicima(zvanično 4 puta veća šteta). Bombardovanja su izvedena na prvi i drugi dan pravoslavnog Uskrsa, a bizarnost je da je Beograd bio - rezervni cilj. Nad Rumunijom je bila magla, pa da se momci ne bi vraćali ponovo, izručili su tovare nad Beogradom. Kolateralna šteta bio je i pogodak koncentracionog logora na starom Sajmištu, tako da su Nemcima prištedeli izvesne količine gasa. Za nekih 60 ljudi. To, naravno nije bilo ništa u odnosu na Bajlonijevu pijacu na kojoj su ubili 200 ljudi.O tome ćete seriju gledati nikad.
Hoćeš da kazeš da su nacisti bili polj, humaniji, pa su zato ubili manje ljudi?????Pazi malo šta pričaš i pišešSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Link to comment
Гледао само део епизоде. Да ли је неко приметио да на документарним сценама протеста (ваљда 27. март?) како протестанти носе транспарент "Живео савез са СССР"? Да нису мало побркали материјал.
Mislim da nisu jer kad su se pojavili i komunisti na ulicama, nosili su te parole Edited by dillinger
Link to comment
Uzgred, nemačko bombardovanje bilo je pičkin dim za saveznički cunami iz 1944, O tome ćete seriju gledati nikad.
Pa ako sad ne bude, onda stvarno nikad. Šta Radoša motivira da bi to izostavio?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...