Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol: e da sam znala da ima pbp bilo bi mi zabavnije da gledam
Ko su ovi trećerazredni glumci. Prepoznala sam samo Ristovskog i onog buljavog iz svih Radoševih serija?
taj buljavi taj će da pogine na samom kraju rata, čim je u prvoj epizodi izrazio stremljenje da ima troje dece. ako neko oće da se opkladimo?
Iznad kreveta uzurpatora Petra slika kralj-diktatora Aleksandra :D
ima ista i u kabinetu predsednika... ko da su je malo prekropovali.
Meh, gde je cgi, gde su stotine hiljada orka koji prelaze reku dok aragorn Vukadin uzasnuto gleda.
ova scena je ipak mogla malo duže da potraje :lolol:
Osećajni Srbin spašava ptičicu :Hail:
on je lud. on je lenjinista.
Kakav je ovo diletantizam braćo i sestre™. Ko je pisao scenario?
radoš, al je zato dramaturg miladin ševarlić, jedan od najnagrađivanijih srpskih dramskih pisaca, ako izuzmemo serbljanovićku.ja sam zadovoljna. da pustimo na 45 obrtaja i možemo da je zavaljamo foksu.
Link to comment

meni je srce na mestu, komunisti su ljudi, prvo je spasio stiglica, pa onda lenjinove misli. a ona jedna pevacica plava lici na botoksovanu lepu brenu.ubi ona sepija, to je valjda da se da smek dokumentarizma.

Link to comment
taj buljavi taj će da pogine na samom kraju rata, čim je u prvoj epizodi izrazio stremljenje da ima troje dece. ako neko oće da se opkladimo?
Do tad ćemo svi poroditi po troje. Minimum. Ovo je veći flop od Symetove fotke stoljeća.
Link to comment
radoš, al je zato dramaturg miladin ševarlić, jedan od najnagrađivanijih srpskih dramskih pisaca, ako izuzmemo serbljanovićku.
Pa da. Ševarlić je uvek bio jadan kao dramski pisac, a sad je već i mator, ima sigurno ne manje od šest banki. Oni apsolutno nisu ništa smislili, apsolutno nemaju ni jednu jedinu ideju.
Link to comment

serija o bajicevim jeftinim metaforama na kvazi-istorijske cinjenice.britanska zastava na luksuznom automobilu. sat - 5 do 12. kraljevske papuce. ptica u kavezu. lenjin u ormaru.za danasnju srpsku tv produkciju je zanatski solidno (fotografija u staticnim scenama, muzika), realno presporo i dosadno, dajte drazu sto pre.

Link to comment

Morao sam da hitno pogledam uvodnu scenu Partizanske eskadrile da mi bude lakse. Dalibor je mogao da nauci kako se pravi pocetak: prvo uzmes dva glumca (Ljuba Tadic i Fehmiu) i onda dodas posalicu (- nisam znao da imamo partizansku avijaciju? - pa i nemamo je.)

Link to comment
jel ima riba i kakve su?
Капетан је ваћарио нешто у кафани Дубровник на румунској граници. И то је то.
Link to comment
jel ima riba i kakve su?
onako, al su dobro sredjene. scena neke pijanke u nekoj kafani u kladovu, a sve ribe obucene ko da su pobegle sa nastupa u moulin rouge-u. Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...