Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

Kako je krenulo, na kraju će R. Bajić izjaviti kako se zajebavao i hteo sve da isparodira. Što snimanje više odmiče, on sve manje pominje Ispravljanje istorijske nepravdetm, pa do kraja možemo očekivati kopernikanski obrt u Matrix maniru (uticaj ne-ovozemaljskih sila etc.).Btw, oduševljava me gojaznost Čičinih prvoboraca:ravna-gora-glumci.jpgOčit je napor da liče na originalnu Družinu prstena iz maja 1941. godine:

spisak-cetnika-11-maja-41-Draza-1941-levo-Blagoje-Kovac-kleci.jpg

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konstantin je ljotićevac a Radoš je ipak ovo najavio kao povratak patriotizma na male ekrane, što će reći teška viktimizacija, istorijski sukob Srbi vs. Nemci i zla kob srpske nesloge. Neće to biti full blown revizija već istorijsko pomirenje naravno uz suptilne naznake koja je strana ipak bolja (Dražini državnički pogledi i briga sa žrtve naspram Broza namazanog jebača itd)
e neka syme iskopa ono kada konstantin citira ljotica a ni ne zna da to cini. kaze nesto tipa 'jedan predratni politicar'. inace je on covek nedicevac. ljotic je suvise aktivan za njega.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Očit je napor da liče na originalnu Družinu prstena iz maja 1941. godine:
A gde su šubare s pufnicama? :fantom:Što se tiče Dekilija i njegovog ljotićevstva ili nedićanstva, to je vrlo kompleksna tema koja zahteva 1 split, pošto je ovde ipak reč o Radašinovom delu. Edited by Blueberry
Link to comment
njemu se u glavi vataju staljin i draza ali nezno.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Gde si ti video Staljina? U trubama marsala Tolbuhina?Uzgred, zakucava, a pojma nema. Za Glogija, kao svedoka masovnih treninga hipnoza, nemam komentar. Edited by Yoda
Link to comment
A gde su šubare s pufnicama? :fantom:Što se tiče Dekilija i njegovog ljotićevstva ili nedićanstva, to je vrlo kompleksna tema koja zahteva 1 split, pošto je ovde ipak reč o Radašinovom delu.
ma naravno. on je prvo i osnovno trecerazredni krizanac dena brauna i din kunca.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Gde si ti video Staljina? U trubama marsala Tolbuhina?Uzgred, zakucava, a pojma nema. Za Glogija, kao svedoka masovnih treninga hipnoza, nemam komentar.
pa to mocna armija nadire. malo se lozi na to.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Vise minimalizuje partizane i NOVJ, nego sto glorifikuje Crvenu armiju. A minimalizuje partizane sirovo i puvanderski. Veze on nema.edit:

e neka syme iskopa ono kada konstantin citira ljotica a ni ne zna da to cini. kaze nesto tipa 'jedan predratni politicar'.inace je on covek nedicevac. ljotic je suvise aktivan za njega.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Ovo bih voleo da vidim. 1 predratni politicar, dvorska budala u bekstvu... Edited by Yoda
Link to comment
Vise minimalizuje partizane i NOVJ, nego sto glorifikuje Crvenu armiju. A minimalizuje partizane sirovo i puvanderski. Veze on nema.
potpisujem. moram priznati da sam citao dijagonalno. kao i kecmana nisam u stanju da procitam deksu do kraja. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
e neka syme iskopa ono kada konstantin citira ljotica a ni ne zna da to cini. kaze nesto tipa 'jedan predratni politicar'.inace je on covek nedicevac. ljotic je suvise aktivan za njega.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Te gaA inače si u pravu, kakav Ljotić, to zahteva mobilizaciju. Ovo je građanska mudrost, pustite me da gledam svoja posla čak i dok komšiju Mošike vode neznano kud, kakve to veze ima sa mnom, ja samo hoću da pijem rakiju i kafu iz fildžana.
Link to comment
Od najdražih saveznika, crnokošuljaških stilista sa čizme? ^_^
a ja se ponadao da su oko generala samo nasi™. :(edit; al' vec sam ranije pominjao kako mi je deda hvalio talijane kao divne okupatore. :Digrali se sa decom, delili hranu, poklanjali slatkise... Edited by Takeshi
Link to comment
:lol:Od najdražih saveznika, crnokošuljaških stilista sa čizme? ^_^
Jok, ovo je autentična oprema tzv. Jurišnih odreda VKJ a i slika je nastala u Srbiji, tokom leta 1941. godine. Još se nisu navukli na makarone..8-1.jpgTalijančići-crnokošuljaši su nosili ovakve:CAMICE-NERE-DES.jpg
Link to comment

Калпак је д

kog je porekla cetnicka cubica?fali nam tema o kvislinskom modnom razvoju.
Та капа са звала калпак, и како је написао Маратонац, била је део предратне униформе јуришних јединица.Имаш на овом сајту објашњено о униформи, преузето из књиге.http://cetnici.rs/clanci/jurislije/
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...